Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még mindig nem tettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még mindig nem tettem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Elég szánalmas szerintem...

Volt fiatal koromban egy nagy-nagy szerelem elég hosszú kapcsolat. Sajnos végetért különböző okok miatt.

De nem én voltam a szakítófél.

Nagyon megviselt nehezen tettem túlmagam rajta több mint 1 évbe telt.

Azóta a munkának és a hobbymnak élek. Azthittem jól megvagyok így . A problémám az hogy rám írt az ex-em 7 hosszú év után. Egy apró kéréssel amit teljesítettem neki nem nagy dolog. Viszont ki jelentette hogy nem akar velem semmiféle kapcsolatot tartani nem azért írt.Ami rendben is van úgy érzem. De megkérdeztem boldog-e?

Igennel válaszolt.

Ekkor valami elő jött belőlem amit nem szerettem volna és amit már mélyre temettem.

Elfogott egy pillantra egy érzés és még a könnyem is kicsordult.

Hát elég szánalmasnak tartom ezt. 😅 és szomorú vagyok amiért ez megtörtént.



2023. szept. 15. 03:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján szerintem még mindig nem...

Remélem találsz majd egy olyan embert,aki tényleg megérdemli hogy szeretsd őt.🥰

2023. szept. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó kívánságot.
2023. szept. 15. 09:21
 3/5 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom az ember alapból önző és a saját boldogsága mindenkinek fontosabb mint a másik emberé. Úgy váltam el tőle hogy szeretném hogy boldog legyen. Nos ez sikerült.

De be kell valljam keserű ez a pirula. Hiszen én eközben akkoriban elveszítettem valamit ami fontos volt.

2023. szept. 15. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok, hogy direkt apróságot akart tőled, mert ismét fel akarja venni a kapcsolatot veled. Azt pedig csak füllentette, hogy boldog. Ő nem felejtett el Téged, mert még a címedet is tudta (7 "boldog" év után...?).
2023. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát nem hiszem hogy erről van szó sőt biztos vagyok benne hogy nem akar tőlem semmit.

De az is tény hogy én voltam az életében az első komoly kapcsolat és szerintem a leghosszabb is.

Bár ő még az emlékét is ki töröln-é ha tudná. Utánam vagy 5-6 kapcsolata volt már de egyik sem tartott addig mint velem.

De hát ha még ha ez szóba is jöhetne felmelegitve nem jó már semmi csak a töltött káposzta.

2023. szept. 16. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!