Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovam alig iszik. Mindig is...

A lovam alig iszik. Mindig is ilyen volt egyebkent 3 eves. Emiatt a tragyaja is eleg kemeny Mar mindent kiprobaltam. Almalevet tettem a vizebe, repat dobtam az aljara, telen meg langyos vizet is rakok bele neki hatha ugy jobban esik neki de nem?

Figyelt kérdés
Mit csinaljak?
2021. okt. 14. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvost próbáltad már?
2021. okt. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az orvos javasolta mindazt amit kiprobaltam nyilvan🙃 Ha mar van egy lovam nyilvan van annyi felelosseg erzetem ha valamit eszreveszek a lovamon megkerdezem orvostol hogy mi lehet a baj. Foleg azert mert ha nem az elejen hivom az orvost mikor eszreveszem kesobb valoszinuleg tobbe fog kerulni mint az elejen kerulne azt meg nyilvan egy normalis ember sem szeretne. Kivancsi vagyok van e valakinek ilyen tapasztalata vagy hatha valakinek eszebe jut valami ami esetleg az orvosnak nem jutott eszebe
2021. okt. 14. 23:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sót kell neki adni.

Vegyél neki nyalosót,himalajat vagy a sima fehéret nem kell vitaminos meg ízesített.

Ha azt sem nyalja akkor az abrakjaba kell beleszólni egy keveset mindig

2021. okt. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg a só mellett kérdés nélkül add a takarmányt 3* 5-8 liter vízzel. Ha éhes, megeszi, legalább annyi víz van benne.
2021. okt. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A só jó, illetve lehet vödröt kell cserélni, ugyanis találkoztam extrém finnyás lóval is. Esetleg beleöntesz 100%os almalevet egy vödörhöz 2-3 decit. Télen mehet vizezve a széna. Mi az abrakot pedig mindig vizezzük.
2021. okt. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó tippeket írtak eddig. Ha nem kap abrakot, akkor is csinálhatsz neki “levest”. Jó sok víz és minimális táp, attól meghízni/pörögni nem fog, de legalább visz be folyadékot vele.
2021. okt. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!