Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzódok hozzá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódok hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztálytársam.

Elsőnek egyáltalán nem tetszett, viszont idő múlva el kezdtem hozzá vonzódni. Vele álmodtam ami mostmár méggyakrabban megtörténik. Folyamatosan ő jár a fejemben.

Úgy érzem lehet ő is hasonlóan érez. Folyamatosan néz és lehet hülyeség, de mintha látni lehetne a szemébe.

19/L


2023. szept. 15. 15:39
 1/7 anonim válasza:
100%
Ez mitől is ezotéria?
2023. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hagyjad, van ilyen. De szerintem rossz kategóriába raktad a kérdést.
2023. szept. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Azért mert már kefélnél vele tudat alatt
2023. szept. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem írsz ki kérdést, addig nem kötnek beléd. De miután kiírtál egyet, ne számíts normális válaszra.

Velem is volt már ilyen. Olyan fiúba szerettem bele, akit egyébként ki nem állhatok. Szerencsére gyorsan össze kaptam magam és kiábrándultam belőle.

2023. szept. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen olyan fiu aki nekem tetszett arcra de valamier megis olyan eros szexvágyam meg szexfantáziáim voltak vele kapcsolatba hogy magamat se értem
2023. szept. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csodaszer: BESZÉLGESS (NE TELEFONON)
2023. szept. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hány éve jártok egy osztályba?
2023. szept. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!