Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem kellene kezdeményezni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kellene kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Megtudtam, hogy egy fiú szerelmes belém. Bár, gondoltam is, mert folyamatosan bámul. De ilyen nagyon feltűnően. Ma is szünetben elé ültem, és végig ez ment: telefonra néz, rám néz, telefonra megint rám. Meg kb minden szünetben mikor ránézek ő már engem néz. Ezen kívül nem csinál semmit. Nekem nem tetszik, de szívesen barátkoznék vele, mert hasonló beállítottságú, mint én.

A bámuláson kívül jelenleg nem csinál semmit. Nem tudom, lehet, hogy szégyenlős ilyen téren. Nekem kellene megtenni az első lépést?


2023. szept. 18. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszik, akkor hagyd békén!

El sem tudom képzelni, hogy hogyan fordul meg a fejedben így barátkozni. Ha ő egyértelműen többet akar majd, mint te, akkor gyakorlatilag kínzás lesz neki a barátságod.

2023. szept. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Erre pont nem gondoltam. Csak annyira zavaró, hogy folyamatosan nézzük egymást, de nem történik semmi. Megszeretném jobban ismerni. Szerintem a beszélgetés mindkettőnknek jót tenne.
2023. szept. 18. 16:22
 3/9 anonim válasza:
13%
Szopd le.
2023. szept. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Hidd el, hogy csak rosszat tennél a beszélgetéssel és a barátkozással. Inkább arról kéne elbeszélgetned vele, hogy hagyja abba a nézelődést.
2023. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves lány!

Tessék felfogni, hogy nem barátkozunk azzal, aki nem tetszik.

Szegényt fiút nem kínozd már.

2023. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne kezdeményezz, mert azzal csak hitegeted. Mondd meg neki kedvesen, hogy nem szeretnél kapcsolatot.
2023. szept. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd el, hogy valóban nem tetszik, vagy mégis, hiszen szívesen megismernéd, mert hasonló beállítottságúak vagytok. Ezeket nem és találtam ki, hanem Te írtad le.

A fiú biztos, hogy kedvel téged, csak bátortalan. Te pedig bátorítod őt azzal, hogy Te is folyton őt nézed (ebből következik, hogy tudod azt, hogy hol a telefonját, hol Téged néz).

Ha nem tetszik, akkor ne figyeld őt!

2023. szept. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem kellene őt néznem, se elé ülnöm…
2023. szept. 20. 07:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Helyes!
2023. szept. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!