Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem mernek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem mernek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Sok lány úgy van vele hogy nagyon tetszik, 0-24 rá gondol róla álmodozik aztán rá nézni sem mer és így 0% esély van a kapcsolatra


Miért nem mernek oda menni beszélgetni?



2023. szept. 10. 12:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Evolúció így alakult, egy olyan fiú kell akinek van töke, az életben meg csak az tud érvényesülni aki nem fél lépni, tudat alatt életképtelen benyomást kelt az olyan fiú aki nem kezdeményezik, a másik lehetőség hogy úgy gondolják érdektelenek a fiú számára mert ha akarná őket lépnének irányukba
2023. szept. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%

A legegyszerűbb válasz hogy félnek az elutasítástól.


Az én jelenlegi esetemben pedig nem látom értelmét. Csak elrontanám a kapcsolatunkat ha elmondanám hogy kedvelem romantikus értelemben is. Ez is egy eshetőség.


Ha randin voltam velem is előfordult hogy nem mertem a srácra nézni, túlságosan zavarban voltam. Ez azóta enyhült.


Könnyebb online ráírni a srácra mint odamenni hozzá. Ezzel sokan így vannak. Na de aki online sem mer ráírni, ott tényleg nincs mit tenni.


Én a kezdeményezőbb fajta vagyok, főleg az elején, azok már rutinosak mondhatni.

2023. szept. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
73%
Mert azt gondolom hogyha egy fiú nem kezdeményez nálam akkor nem tetszem neki.
2023. szept. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
33%
Mossunk, főzzünk, takarítsunk, dolgozzunk és mostmár még kezdeményezzünk is? Na még mit nem.
2023. szept. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
60%
Egyszer kezdeményeztem és nem lett jó vége. Sőt, sosem hallottam még olyat, hogy valakinek is jól sikerült volna.
2023. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%

Van, aki nem mer, páran elvi alapon nem teszik meg, néhányan úgy vannak vele, ahogy #3-as is gondolja, szóval ez személyenként eltérő.

Szerintem a legjobb az lenne, ha az emberek végre rájönnének, hogy az elutasítás nem kudarc, és hogy nemtől függetlenül lehet kezdeményezni, ha már az egyenlőségért megy a harc.

2023. szept. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
41%
Mi, férfiak évszázadokig kezdeményeztük, ezt ne most változtatjuk meg.
2023. szept. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
48%
mert nem a mi dolgunk, nem mi nekünk kell futni a másik után, ha tetszik valaki utalok rá, rámosolygok vagy köszönök, ha ő ebből nem jön rá, vagy nyit felém akkor így járt, majd más fog annyi fáradtságot venni hogy bepróbálkozzon és valszeg sikerrel is fog járni.. nekem nem egy teszetosza fiú kell
2023. szept. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
47%
Mert nem az ő dolguk, úgy lett megtanítva.
2023. szept. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
63%
4# nem, a hozzádállásod miatt nem volt soha normális pasid.
2023. szept. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!