Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, összejönnétek egy 20...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek egy 20 éves fiúval aki még szűz és semmi tapasztalata nincs lányok terén?

Figyelt kérdés

2023. okt. 13. 00:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Én elhiszem, hogy egy bizonyos kor feletti emberről ha megtudják, hogy szűz, akkor tényleg van egy kis furcsa érzése egyeseknek. De azért 20 éves az még elég fiatal szerintem.
2023. okt. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

1

sokan 13-14 évesen már nem szüzek, ebből a szempontból elég gáz hogy ilyen "idősen" az vagyok

2023. okt. 13. 01:48
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

A szüzesség az csak egy szó, ami azt jelenti, hogy nem estél túl az első szexen, mármint vannak olyanok akik 13-14 évesen elvesztik és aztán 20 éves korukig az az alkalom lesz az egyetlen. Ők se sokkal tapasztaltabbak például.


Azt nem tudhatjuk, hogy a kiszemelt lány, mit gondol majd a dologról, de ha tudnánk, akkor se tudnál mit kezdeni vele. Szóval próbáld meg ne a szüzességeddel azonosítani magadat, ne az legyen a gondolatod folyamatosan, hogy szűz vagyok. Mert ez olyan mint a South Parkban az a rész amikor a cukorbeteg srác azért akarja a cukorbeteg lányt magának mert cukorbeteg. A te cukorbetegséged meg a szüzességed. Meditálj, járj el futni mit tudom én, ne ezzel foglalkozz.

Mert most őszintén ha azt írnám: "mégcsak le se szopna", akkar falnak mennél?

2023. okt. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
ha 10 év múlva 30 évesen kiírom ugyanezt akkor is ezt fogod írni? mert amilyen szerencsétlen vagyok nem fogom elveszteni egyhamar
2023. okt. 13. 02:19
 5/28 anonim ***** válasza:
85%
A 3as válasza teljesen tökéletes lenne még egy 50 éves szűznek is.
2023. okt. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
50%
Semmiképpen sem. Tuti vmi pszichés zavarod van. Persze lehet itt patyolgatni a lelkét hogy nem baj még nyugi nem gáz de csak azért mondjátok ezt mert ti sem kezdenétek vele. Nem véletlenül szűz vki 20+ évesen.
2023. okt. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Az #1-es és a #3-as válaszoló is én vagyok.


25 éves férfiként válaszoltam, mert úgy éreztem le tudok írni általános igazságokat, attól függetlenül, hogy a kérdés lányoknak szólt.


Igazad van #6-os, tényleg nem véletlen az, hogy valaki 20-on évesen is szűz. Több oka is lehet, mint ahogy nyilván az sem véletlen ha valaki 13 évesen már nem az.


Én 21 évesen vesztettem el a szüzességemet, azóta voltam már hármasban, csinaltam seggbe. Egyszer részegen egy csaj majdnem seggből szájba vette, csak szóltam neki, hogy szerintem lehet, hogy fertőzést fog kapni. Szóval a kérdező sem biztos, hogy bármiről le fog maradni az életben.


Egy 188cm magas, nem csak az anyja által jóképűnek tartott srác vagyok, voltam, és még nagyon intelligensnek is tartom magam, bár én is ismerem azt a frázis miszerint ha annak tartom magam, akkor biztos nem vagyok az.


A egyik ok az én szüzességemre talán az volt, hogy egyrészt nem nagyon mozdultam ki. Viszont még így is volt egy eset 14 éves koromban, hogy egy osztálytársam, aki egyébként nagyon tetszett nekem, megmutatta a mellét, a punciját, majd arra kért én is mutassam meg neki a farkamat és bekapja nekem. Én viszont nagy dolognak tartottam a szüzesség elvesztését, mármint abban az értelemben - igen férfiban is van ilyen - hogy nem akartam elrontani, megbánni, azt akartam, hogy tényleg szerelem legyen.


Biztos, van olyan lány aki gáznak tartja ezt. Viszont nekem ilyen élményben hál' istennek nem volt részem. Nyilván az a lány akivel elvesztettem nem tartotta gáznak. Illetve egyetemen is volt 3-4 lány aki - volt aki többször is, pedig egyébként programozó szakra jártam, ahol nincs sok lány - megkérdezte, hogy van e barátnőm, aztán miután válaszoltam azt is megkérdezte némelyik, hogy és nem is volt soha, persze nem tudhatták, hogy amikor nemmel válaszolok az azt is jelenti, hogy szűz vagyok még, de szerintem sejtették. Én nem éreztem, hogy gáznak tartották volna, ugyan olyan kedvesek voltak mint azelőtt.


Én azt mondom kérdező még mindig, hogy ne rugózz ezen annyit! :)

2023. okt. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

"Egy 188cm magas, nem csak az anyja által jóképűnek tartott srác vagyok, "


neked könnyű, én 170 centi vagyok és elég hülyén is nézek ki... csak anyám tart jóképűnek

2023. okt. 13. 13:40
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, összejönnék ilyennel, ha emellett sok dologban illene hozzám.
2023. okt. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

#9

például?

2023. okt. 13. 15:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!