Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólít mást a nevemen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólít mást a nevemen?

Figyelt kérdés
Már nem egyszer fordult elő hogy az osztálytársam aki tetszik nekem,mást az én nevemen szólított vagy beszélgetés közben mas személyneve helyett az en nevemet mondta..Ez miért van?

2023. okt. 16. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Tetszel neki. Körülötted a gondolatai, és reflexből a te neved mondja, mert tudat alatt veled akarná megosztani, amit mond.
2023. okt. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Dugni akar
2023. okt. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Ez most erős lesz, de ugye tudod, hogy nem csak te használod egyedül a keresztnevedet?

Mármint ugyanazon a néven ezer más személy körül is foroghatnak a gondolatai, kivéve ha valami speciálisan egyedi becenevet nem használ, hogy ezer százalékig biztos lehetnél benne, hogy rád gondol.

2023. okt. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Véletlen
2023. okt. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mimdenbe bele latni semmit
2023. okt. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe én se látnék bele semmi különöset.
2023. okt. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!