Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy barátom, aki sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom, aki sosem szólít a nevemen, sőt igazából sehogy sem szólít. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy tetszem neki (ezért írtam a kérdést ebbe a kategóriába, jobb ötletem nem volt), rengeteget beszélgetünk, közös koncertek és bulik tömkelege. Rendesen beférkőztünk már egymás bizalmába, de mindig csak "te" meg a legpuritánabb megszólításokra szorítkozik, ami elég fura és rideg nekem. Mit jelenthet ez szerintetek?
2011. aug. 23. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tudja a neved :D vagy bunkó :D vagy nem tudja hogyan szólítson meg a neveden :D kb ennyi lehet :D
2011. aug. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nemtudom, én sem szoktam az embereket a nevükön szólítani

csak simán nem szokásom

2011. aug. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy fél..vagy túl bizalmaskodásnak veszi.. nekem vannak olyanok akiknek imádom kimondani a nevét, állandóan szólítgatom, másoknak meg nem szeretem.. ez függ az ember nevétől, meg hogy milyen kapcsolatban vagyok az emberrel
2011. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
semmit. az én barátom akivel fél éve vagyok együtt kb 2x hívott engem a nevemen. mindig csak asszony, meg cica vagyok. enegm nem zavar. van aki nem mondja ki a neveket, én mondjuk mindig, és elég gyakran kimondom az emberek neveit :)
2011. aug. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én is olyan ember vagyok aki nagyon ritkán mondja ki más emberek nevét.Ha csak mi ketten vagyunk akkor szinte biztos,hogy nem fogom neki azt mondani,hogy Peti mennyünk igyunk egy sört,hanem simám mennyünk igyunk egy sört.Akkor mondom ki mások nevét ha többen vannak ott,vagy nem figyel az illető.Ha írok sms-t,vagy e-mailt akkor sem írom bele,hogy Szia Peti.
2011. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Érdekes, köszönöm a válaszaitokat!
2011. aug. 23. 17:51
 7/7 anonim ***** válasza:
simán bunkó. tény, hogy ha egy faszinak bejössz, akkor mindig a neveden szólít! ok nélkül is... akkor is belecsempészi a mondandójába a neved, hogy ha már jó ideje beszélgettek.. mert ugye akkor szólítunk valakit nevén, ha felakarjuk hívni a figyelmét arra hogy mondani akarunk valamit... tapasztalatból tudom :D
2011. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!