Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt a kérdés, hogy zokogot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt a kérdés, hogy zokogott valakinek a barátja. Lányok? Milyen érzés lenne az amúgy átlagosan férfiasnak mondható barátotokat (azaz nem műmájer/műmacsó pózer) zokogni hallani/látni?

Figyelt kérdés
Mit éreznétek és gondolnátok, ha ez megtörténne?
2023. nov. 4. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapból érzékenyebb típus, akkor semmit, csak próbálnám jobb kedvre deríteni. Ha tudom róla, hogy erősnek akar látszani, aztán egyszer csak elsírná magát előttem, egyrészt nyilván sajnálnám, másrészről viszont örülnék amiért így megbízik bennem, és ilyen szoros kapcsolat van köztünk.
2023. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiúnak is szabad sírni. Sőőt. Egy hazugság hogy nem. Ez természetes
2023. nov. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván megkérdezném, hogy mi a baj. Semmi ciki nincs ebben.
2023. nov. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
semmi baj nincs vele, sőt szerintem látszik hogy van lelke (és nem, ha vannak érzéseid az nem buzls)
2023. nov. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
gondolom te is férfi vagy
2023. nov. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, hím vagyok, és néha-néha én is kibukok, vagy épp meghatódok, de ezt még barátnőm nem látta.
2023. nov. 5. 13:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra a kérdésre gondolsz, mikor a csaj letagadta mindenki előtt, hogy együtt van a barátjával? Teljesen megértem, hogy emiatt sírt a srác. Egyébként sincs szerintem a sírásban semmi
2023. nov. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a lányok jobban szeretnek az olyan fiukat akiken latjak hogy vannak erzelmei, szoval rosszul teszed hogy nem mutatod ki a baratnod elott

meg az olyan no akinek erzelemmentes pasi kell, annak robot kell nem pasi

2023. nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!