Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudással vele hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudással vele hogy tetszik szavak nélkül?

Figyelt kérdés
A crushommal minden nap szemkontaktust tartunk,mindig mosolyog körülöttem,ha rá irok azonnal vissza ir stb. viszont nem akarom neki el mondani hogy tetszik mert nem tudom hogy mondjam el es csak azt akarom hogy ő tegye meg ezt a lépést. Ha meg mondanám neki félek hogy visszautasít és kellemetlenül érezném magam minden nap a suliban. Szerintem én is tetszek neki de nem vagyok benne biztos(mert mas lányokkal is kedves (talán)). Hogy tudassam vele hogy tetszik anélkül hogy mondanám?

2023. nov. 5. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Hat irkalj vele sokat, esetleg hivasozzatok, ha suliban beszeltek az sem rossz. Ugy tudasd hogy dicserd pl: jo a hajad, tetszik ez a pulcsid, ha esetleg kapcsol zenet mond neki hogy tetszik neked is stb. (Ha sokszor mondod egy pulcsira hogy tetszik, es utana sokszor abba megy akkor nyert ugyed van mert neki is tetszel)
2023. nov. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Támogatom az előző kommentelőt. Dícsérd meg valamilyét, jól fog esni az egójának. Próbálj meg valahogy a tudatallitjába jutni, hogy rajtad gondolkodjon ezáltal minel tobbet gondol rad annal jobban be fogsz jonni neki es lehet hamarabb bevallja az erzeseit(nekem ez bevalt). Erdeklodj felole sokat, beszelgessetek.
2023. nov. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
Ülj az ölébe.
2023. nov. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
96%
Írkálj vele sokat, érj hozzá sokszor, öleld meg elköszönésnél, nézz sokszor a szemébe, bókolj neki, tegyél utalásokat.
2023. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!