Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Üdv.olyan ember vagyok aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv.olyan ember vagyok aki nem tud figyelmen kívül hagyni semmit most tudtam meg,hogy szerelmes belém egy 15éves gyerek,srác,én 23éves vagyok milyen módon tudassam vele hogy nem tetszik nekem ez a dolog? De meg sem akarom sérteni,

Figyelt kérdés
2022. jan. 11. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz olyan dolgot mondani, ami egy 15 éves "szerelmes" gyereknek ne esne rosszul, ha az elutasítás, bármilyen szépen fogalmazod meg. Inkább legyen egyenes és egyértelmű amit mondani akarsz, hogy tudatosítsd benne, hogy részedről szó sem lehet erről. Szarul fog esni, ahogy bárkinek rosszul esne egy elutasítás. Ha csak finomkodsz és ezt félreérti, nehogy azt higgye, hogy még jobban tepernie kell ahhoz, hogy meghódítson, és akkor ismét nyomulni kezd.
2022. jan. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Mondd azt, hogy majd visszatérhetünk a témára, amikor 18 lesz! (Addig meg úgyis elfelejti...) :)
2022. jan. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem magyarázkodnék. Meg minek mondjak neki bármit? Egyáltalán tőle tudod? Ne hozd kellemetlen helyzetbe. Ne foglalkozz vele, ne keresd a társaságát.
2022. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Mi az, hogy most tudtad meg? Kitől tudtad meg?
2022. jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Mondd meg neki, hogy ne keressen, ne akarjon beszélgetni veled, mert te nem szeretnél vele/tőle semmit. Ennyi. Ha ezen megsértődik, az nem a te bajod.
2022. jan. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél róla tudomást. Ideálképét vetíti ki rád.

Értelmes felnőtt ember ezt "észre sem veszi".

Gyerekként kezeli.

2022. jan. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

✅ Vidd el a vidámparkba vagy a cirkuszba, kezeld gyerekként.

✅ Nem fog neki tetszeni, le fog tenni róla, mert csalódott az ideáljában..

✅ És megbántás nélkül letett a dologról :)

2022. jan. 12. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Uff. :))
2022. júl. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!