Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért teszi nekem minden fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi nekem minden fiú a nagymenőt?

Figyelt kérdés

Állandóan teszik nekem a nagymenőt, és a közelemben akarnak lenni de szinte az összes fiú aki fiú 😂.


Direkt próbálok el vegyülni a tömegben de akkor is csinálják. Pedig nem nagyon festem magam, a hétköznapokban úgy öltözöm mint mások de valamiért mégis.



2023. nov. 6. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Mit jelent, hogy teszik neked a nagymenőt?
2023. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy esetleg jól nézel ki?
2023. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 ahogy mondom. Menőznek. Feltűnősködnek előttem. Közel jönnek hozzám stb
2023. nov. 6. 20:03
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 de, de hogy mindenkinek tetszenék?
2023. nov. 6. 20:03
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet, hogy bebeszéled csak magadnak? Az is lehet, hogy simán szimpatikus vagy nekik és beszélgetni akarnak. Azért mert próbálnak magabiztosnak tűnni, még nem biztos, hogy akarnak is valamit.
2023. nov. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5 hát nem tudom. Lehet hogy szimpi vagyok nekik.


Viszont egyszer a suliba le hajoltam valamiért és mondja egy srác aki a közelemben volt "juj de kanos vagyok"

2023. nov. 6. 20:14
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de kérdező, ezek óvodás dolgok, ezeket ne vedd komolyan! Minden kamasz fiú ezt csinálja... aki normálisan beszélget veled, érdeklődik és nem csak beszól, az komolyan érdeklődik, a többiek meg látnak egy csini csajt aztán nem bírnak a hormonokkal! Ezzel sincs gond, csak ezeket nem kell komolyan venni.
2023. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7 értem. De igazából nagyon menőznek feltűnősködnek, köszöngetnek, viszont amikor próbálok velük beszélgetni szemkontaktust fel venni akkor meg ilyednek és nem veszik a lapot, nem mernek rám nézni és beszélgetni sem velem


Pedig egy tök kedves, vicces lány vagyok és nem vagyok flegma nem hordom fenn az orrom. Nem tudom hogy miért van ez pedig mindig sokat mosolygok.

2023. nov. 6. 20:30
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert addig nagyfiúk, amíg beszólogatnak, de amikor férfinak is kell lenni, akkor megijednek! :D Ez nem rajtad múlik, az ő nyámnyilaságuk inkább! Te maradj olyan, amilyen vagy, aztán majd aki komolyan érdeklődik, venni fogja a lapot és mer majd beszélgetni!
2023. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Rombolják magukat. Tombolnak a hormonok és kamaszok, egymásnak mutatni akarják a csajozós dolgokat. Ha pasival akarnak a fiuk csinálni, akkor félnek mindentől.
2023. nov. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!