Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mai Csajok! Nektek melyik fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai Csajok! Nektek melyik fiú tetszik inkább, a nagymenő vézna páva, vagy az értelmes izmos és jófej?

Figyelt kérdés
Nagyon sok lányt csak a nagymenő pávák érdekelnek, ez miért van?

2017. júl. 3. 22:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem az értelmes, izmos és jófej pasik jönnek be :)
2017. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Csak azért, mert azt látom, hogy kb a menők körül forog a világ, ők is ezt hiszik, miközben bunkók, sötétek és ugyanúgy néz ki mind1ikük. Szóval akkor ilyennek kell lenned, ha csajt akarsz szerezni? :-))
2017. júl. 3. 22:33
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem jönnek be nagyképű pávagyerekek (attól egyenesen falra mászok ha egy fiú nadrágja szűkebb mint az enyém). Nem kell feltétlenül izmosnak lennie egy fiúnak, csak legyen értelmes, határozott és kicsitsem bunkó.
2017. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Egyrészt a páva szót már senki nem használja, egyébként is páwa volt a neve.

Másrészt meg ahogy felkínálod a két lehetőséget nagyon szélsőséges viszonyokat mutatsz, másrészt pedig egymást ütik a tulajdonságaik amikkel felruháztad a karaktereidet.


Az értelmes izmos jó fej férfi az egy képzeletbeli dolog, jobban mondva nagyon ritka, de ha van, az menőbb, illetve hamarabb tölti be az alfa hím szerepet mint a vézna páva.


A páwa stílus ma már nem menő, kevesen követik, nem is értem hogy ezalatt milyen ma is élő személyeket tudnál sorolni példaként.


Másrészt pedig a páwákat a vézna szóval háttérbe helyezted, mint pejoratív jelző az izmoshoz képest, mert nyilván a nők többsége az izmos férfit jobban szereti.

2017. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ilyennek kell kinézni ha párhetes (vagy annyi sem) kapcsolatra vágysz és a mai "menő" lányokat akarod felszedni. Nem hiszem hogy ez valódi boldogság. :)

#2es vagyok

2017. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
*bocsi 3as volt az nem 2.
2017. júl. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
kedves kérdező, egy ilyen szintü általánositás sértő mindenkire nézve, de leginkább a lányokra nézve.
2017. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy értelmes lánynak sztm egyértelműen a második opció 👌

16/l

2017. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egy ertelmes no nem valaszol erre a kerdesre de mindegy...
2017. júl. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha ertelmes izmos jo fej vagy akkor hogy nem vagy nagymeno? Nem tudom felfogni
2017. júl. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!