Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még belőle valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még belőle valami?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel megbeszéltem egy randit hétfőre. Tök jól elvoltunk, órákat írogattunk instagramon. Minden hétköznap találkozunk, 3 hete ismerjük egymást. Tegnap véletlenül ugyanott voltunk bulizni, én a haverokkal, ő a barátnőivel ment. Mi ketten megtaláltuk egymást, iszogattunk, táncoltunk, majd hírtelen megcsókolt, természetesen nem ellenkeztem. Utána elment valamerre a barátnőivel, később csak 1-szer futottunk össze az este folyamán, kint a szórakozóhely előtt, pont mikor készült indulni. Gondoltam, hogy finoman megölelem, de eltaszított magától és távozott. Ma ráírtam, hogy sajnálom, ha megbántottam. Erre azt a választ kaptam, hogy semmi baj, de nem akarja, hogy ketten együtt folytassuk, majd bevallotta hogy más fiúval is történt ez-az az éjszaka folyamán. Amúgy mindketten ittunk eleget, de én mindenre emlékszem, jobb lenne, ha semmire sem emlékeznék. 18/f
nov. 11. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez veszett ügynek tűnik.:(
nov. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15%
Beleszerettél te is a falu ri.b.ancába🤣
nov. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az, hogy téged zavar-e ez. Mert ha nem, akkor mondd meg neki nyugodtan, hogy ennek ellenére te benne lennél.
nov. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!