Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha a Volánbusz leselejtez egy...

Ha a Volánbusz leselejtez egy busz akkot ott mekkora a lehetőség arra hogy valami megmentődjön speciel nekem?

Figyelt kérdés

Pár busz vezetővel elég jóban vagyok tehát beszélgetek velük, stb...

(Ez hátha segítségemre válhat.)


És hát a mostani buszt ami az itteni járaton közlekedik mondta egy sofőr hogy majd le fogják selejtezni és hát sajnos vagy nem sajnos megtetszett a busz, és valami kis apróságot ami a buszra emlékeztet szívesen megtartanék belőle. (egy kis kapcsoló,gomb,atb.. valami kis akármi)



#Volánbusz #selejtezés #Menthető-e belőle valami?
2023. szept. 9. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
ne gombot, az egész buszt őrizd meg... Kiveszik a motort, a többit hazavontathatod a telkedre...egy millából kijön a buli.
2023. szept. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megtérül a kőccség, mert a telkedre kiírod, száz Forint/nap lehet üldögélni a buszban. ott fog noszalgiázni a falu.
2023. szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volánbusz újabban nem nagyon ad el selejt buszt másodkézbe, csak bontóba, hulladékfelvásárlónak.
2023. szept. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ahogy említettem, egy kis apróságot szeretnék saját magamnak.

Semmilyen bizniszt nem csinálnék belőle.

2023. szept. 9. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!