Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök akkor a lánynak vagy sem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök akkor a lánynak vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik,de én állítólag én neki nem. Ő tudja,hogy mi a szitu és amikor hozzászólok négyszemközt és valami random dologról dumálok neki pár sort,akkor látszik,hogy zavarban van,elkezd tárgyakat piszkálni(szóval nem úgy amikor az ember kényelmetlenül érzi magát,hanem inkább,amikor bókolnak neki) vagy csak csak elkezd nagyon vigyorogni és ezt megpróbálja elrejteni,pl elfordítja a fejét,ilyesmi. Meg egyszer szemezett velem,de nem lett belőle semmi,nem ismétlődött meg,igaz,nem is kezdeményeztem. 18/f.

nov. 14. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy bejössz neki... Ha mégis magabiztosnak érzed magad, hívd el valahova.
nov. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hinném.
nov. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Azt, hogy te neki nem azt honnan tudod? Megmondta face to face? Amúgy ezekből amit írtál semmit nem lehet leszűrni. Ha félénk csaj, kb sose fogod megtudni hacsak te nem lépsz, ha nem félŕnk, tudni fogod egyből.
nov. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

"Van egy lány aki nagyon tetszik,de én állítólag én neki nem."

Mi a kérdés?

nov. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!