Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg sok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg sok lánynak bejövök kűlsőleg?

Figyelt kérdés
Azt mondják rám sokan , hogy én jóképű vagyok és , hogy miért nem szedek már fel valami jó csajt?! Meg , hogy jó az alakom is. 174 cm magas vagyok 65,5 kg , izmos 12,3 % tzs-vel, 3 év edzés múltal amit most is üznék. De nyári meló miatt nem nagyon lessz arra időm! Kűlsőleg meg igazándiból az elegendő nekem ha a csaj 10/ 8.0.46.376 😂!És ha lehet legyen nálam fiatalabb 14-15 éves , vagy korombéli is jó lehet! Ha nem változott meg abba a negatív amibe elvileg a csajok 16-18 közötti korosztálynál lépnek. Viszont a humorom is jó. De ha lehet nem olyan csajt szeretnéj aki olyanokkal jön , hogy ő csak olyan fiúval áll össze akinek Audi S6 vagy bmw pl M7-se van meg stb! Mert nekem is lesz jővőre egy bmw M4-em ! Ha leteszem a jogsit. De elvileg sok csaj bukik az arogáns,bunkóbb fiúkra! Tehát lehet nekem is ilyenek kéne lennem... ?! Magasságra nekem a 171-172 cm-es csajok jönnek be a legjobban. De 160-nál ne legyen alacsonyabb :D! És közel lakok Szekszárd-hoz. Bár nem nem annyira sűrűn járok oda. Viszont Mosonmagyaróvárra is néha elnézek haverok miatt mert, ahoz is elég közel laktam! Ja és így mellékesen régen fociztam. Most meg 4 éve taekwondo-zok heti 1x,2x ahogy ki jön. Szóval én meg birok simán védeni egy lányt bárkitől!

2019. máj. 26. 14:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A jogsival autó is jár vagy mi van?


Egyébként a lányok szeretik az értelmes fiúkat, a ribiknek mindegy

2019. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Huh..szerintem, tanulj meg helyesen írni és normálisan fogalmazni. Hidd el, hogy az fontos azoknak a lányoknak, akik tovább látnak a külsőségeknél.


Egyébként a kérdésnek sok köze nincs a kifejtéshez. Igazából az, hogy jövőre lesz egy M4-es BMW-d nekem ez ilyen “hova sz*rjak kategória. Ha nem olyan lányt akarsz akkor egyrészt rohadtul mindegy van-e autód vagy sem, másrészt fölösleges felvágni vele. Ez inkább olyan mint egy társkereső hirdetés, csak az hiányzik a végéről, hogy “ha tetszem írj privit”..igzából semmi nem derült ki a leírtakból ahhoz, hogy el tudjuk dönteni, hogy bejössz-e a lányoknak külsőre vagy sem..

2019. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Vicces amikor fiatal kisfiúkák milliós kocsikban ülnek és azt mondják, hogy ők vették. Véletlenül sem a szüleik..mert bmw m4 az olyan kocsi ugye amire nyári diákmunkából összejön a pénz.


A taekwondo tudásod meg sokat ér ha 3an nekedmennek egy vascsővel meg 2 pillaangóval. 174cm, 60kg meg főleg nem rendelkezel egy nagy tűzerővel.


Az eszedért sem fognak szeretni.


Akkor lesz sikered ha jól néz ki a fejed meg magabiztos vagy és próbálkozol sok lánynál. Csak találsz..

2019. máj. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj ez a szöveg sok kicsit lábon lötte magát.

Kezdjük azzal, hogy 12,3%os test/zsír százalék valójávan élég sok egy 65 kilós sráchoz.

Akkor te minimum egy 8 as csajt akarsz ezt megértem sokan köztük én is jobban preferálnék egy szép barátnőt.Itt aggályos lehet a 174 cmed mert az ebbe a kategóriáva eső lányoknál ez gyakran szám. Persze a kivételeknek a tisztelet még mindig megadatik.

És akkor jössz a kocsikkal....

Kezdjük ott, hogy M7 es BMW nem létezik, te valószinűleg az M760i xDrivera gondoltál el nézzük.

És után közlöd, hogy neked egy M4es ed lesz ami megközelítőleg 25-30 millió ft.

Látom jól megy. Mondjuk ha így futja egy ilyen luxus autóra akkor nem értem minek mész nyári melózni ahol valószínűleg a 1500 ft. - os órabért se kapod meg.

Vagy ha tenyleg tudsz olyan nyári melót ahol szeptemberre összejön egy M4es ára légyszíves tájékoztass nekem is jól jönne.

Ahoz, hogy a csajoknak bejöjjön valaki aki bunkó ahoz kell az is, hogy az illetőnek legyen egy kis karizmája és ez megjátszott bunkóság amit szorakozásból csinál és ezt a nők is veszik.( Pl. : Tony Stark, stb.)

És meg tudsz védeni egy lányt, szép, ügyes vagy.

A lányoknak nem feltetlenül fizikai biztonság kell, hanem lelki.

Gomdolom ezt ki kell fejtenem, hogy felfogd. Szval hiába véded meg a hatalmas fenyegetéstől ami érheti de ha belülről gyenge vagy(pl. : egy papucs vagy, függesz a lánytól, nélküle nincs életed, féltékeny vagy mindenre, nem hagyod élni stb.) akkor bizony részvétem.Ha még szeretnél hasonlókat tanulni és nem online hetvenkedni akkor írj nyugodtan privátban, tudok segíteni, hogy kicsit jobb legyen neked.


17/f

2019. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Elöző voltam bocs az autokorrektért néhol bekavart.
2019. máj. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen cuki ahogyan komolynak gondoljátok s kérdését lol
2019. máj. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Túl konkrét ahoz,hogy ne lehessen komolyan gondolni
2019. máj. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ebből honnan mondjuk meg hogy bejössz-e nekik külsőleg? Hogy jön ide a kocsi meg a diák munka, meg hogy neked milyen csajok jönnek be?

Látszik hogy nem a normális, okos lányokra mész, mert akkor tudnád hogy őket nem érdekli milyen kocsid van, és tudnád hogy nekik nem jönnek be az "arrogáns, bunkóbb" fiúk.

2019. máj. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Emberek csak gondoljátok már át az elején.65,5kg 12,3% testzsírral?Komolyan lehetetlen tehát legközelebb ha ennyire unatkozzol akkor gondolj bele.Hogy az izom nehezebb mint a zsír.Ha egy izomagynak adod ki magad akkor többet írj.
2019. máj. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ekkora idiótát még az utcán sem bírnék felszedni. Ilyenek csak gyakorin vannak :D

Azt ajánlom menny vissza az első osztályba és egyenlőre ne keresd még a szerelmet

16/L

2019. máj. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!