Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom már szexelne velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom már szexelne velem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátom egész nap azt mondogatja hogy már szexelne velem, de én még nem állok készen, erre az egészre, amikor ott tartottunk, hogy majdnem betette nagyon megijedtem és mondtam neki, hogy nem szeretném még

dec. 7. 14:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%

Hali! sztem keveset írtál...de sztem ezt ne itt kérdezd mert nem ismerünk titeket

26 f

dec. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen mindegy, mióta vannak együtt, ha a kérdezö NEM ÁLL KÉSZEN a szexre, akkor erre minden joga megvan.
dec. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
2%

vidd el el palacsinta fesztiválra


vagy palacsintázóba


vagy azi koncetre és biztos lesz ott csaj, akivel tud majd könnyíteni a lelkén.


Te meg közben videózd őket, hogy örök emlékül szolgáljon a párkapcsolatotok tartósságát hirdetve.

dec. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
77%

Egy nőnek az első nagyon fontos esemény és ezt ő nem érti meg.

Azert ne tedd, mert lehet, hogy akkor elhagy vagy türelmetlen, mert meg fogod bánni.

dec. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%

15 ös

a fiú szereti őt.. ő is viszont.. akkor mit bánna meg?

egyébként a fiúknak is nagyon fontos ez.. szóval ne diszkrimináljuk meg alacsonyítsuk le őket feminista módra. köszi :)

dec. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
81%
Bocs, de egy nönek az elsö szex fájdalommal, sérüléssel jár (biológia!), ezért valamennyire fél töle mindegyik, így nagyon lényeges, ki az, akivel elveszti a szüzességét. Ez nem uyganaz, mint amikor egy fiúnak van az elsö alkalom, akkor tapasztalatlan, de fájdalmat nem érez! Ha kicsit is gondolkodsz, akkor rájöhetsz, ez nem feminizmus, hanem realítás.
dec. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
16: a fiúnak is fájhat az első, sőt, ugyanúgy ahogy egy nőnek, a sokadik alkalom is "(biológia!)"
dec. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Én pont így voltam, aztán szakítás lett. De ő tényleg nagyon türelmetlen volt, és bunkó is, még a barátaival is nevetett rajtam.

Utána jött el az igazi az életembe.

Nem azt állítom, hogy a te barátod is ilyen, de én utólag jöttem rá, hogy tényleg mennyire nem készültem fel még rá akkor, és érdemes volt a

ezt megvárni.

dec. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 gabor49 ***** válasza:
0%
szexelj vele ez az alap
dec. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
82%

egész nap mondogatja? nem lehet hogy kicsit túlzol amúgy?

én is voltam szűz.. de nem mondogattam.. volt hogy 1 hétig nem hoztam fel ezt a dolgot.

egész álló nap mondogatja.. kicsit női túlkapást érzek itt. egyedül vok?

ha így van rohadt idegesítő srác lehet :D kicsit álljon le!

dec. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!