Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom már szexelne velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom már szexelne velem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátom egész nap azt mondogatja hogy már szexelne velem, de én még nem állok készen, erre az egészre, amikor ott tartottunk, hogy majdnem betette nagyon megijedtem és mondtam neki, hogy nem szeretném még

dec. 7. 14:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Hát akkor ne csináljátok még.
dec. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Esetleg ülj le beszélni vele. Meg addig csináljatok mást.
dec. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
10%
A barátodat meg kéne nevelni, a házasság előtti szex bűnébe akar vinni, nem szeret és nem tisztel, eszedbe se jusson, aki ilyen önző dög módjára viselkedik ebben, az utána úgyis eldobna... Én sajátkezűleg tépném meg a fajtáját az ilyen kölyöknek.... Mit gonsdolsz, téged szeret vagy magát? Magát. Meg a piszkos vágyait. F
dec. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
8%
És minden ilyen fickónak a saját seggébe lehetne nyomdosni a búráját, nagyvécézés után, hátha helyre jön az agyuk! Imádkozzál érte, beszélj vele, nincs szex, főképp ha te se vagy rá készen! Ha nem áll kötélnek, akkor takarodjon.
dec. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
16%
Úgy értem, akkor szakítás és ne fertőzze az életed! Ha meg tudod vele beszélni és várni tud, akkor okés a kapcsolat. Akár hívő akár nem, bűnbe akar vinni és ha nem hívő is, normális józan ésszel fel lehet fogni, hogy nem erőszakoskodunk a lánnyal és nem használjuk ki! Ebből érzelmi zsarolás is kerekedhet...
dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
25%
Képletesen értendő. Nem kell büntetni, el kell vele beszélgetni és nevelni! Mert ez trógerség.
dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%
Beszéld meg vele. Ha nem ért a szóból, akkor lehet nem ő a legjobb választás egy kapcsolatra.
dec. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
6%

7-es a tökéletes példa a kevés információ utáni részrehajlásra :)

fingod nincs mi a helyzet de rögtön megsimogatnád őt :D

srácok.. nemár -.-

dec. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
10%

ennyire ne legyetek már szánalmasak.. azt se írta le mióta váratja meg kamuzik szerencsétlen srácnak.. lehet hitegeti 1 éve.

ez rettenetes probléma manapság hogy kevés infóból már oldalakat választanak az emberek!

dec. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%

Semmi baj!

1. Akkor tedd meg, amikor készen állsz rá.

2. Ne legyen bűntudatod, amiért nemet mondasz!


Nem írtad, de ebből nekem úgy tűnik, eddig megértő.

dec. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!