Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezhetnék rá egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezhetnék rá egy lánynak az esetleges egészségügyi problémájára?

Figyelt kérdés

Egy lány az osztályban(gimi, 11-edik évfolyam) utalást tett arra, hogy valami apró szívproblémája van.


A pulzusmérős órai feladatnál is elég fura volt az eredménye. Izgulós, parázós típus.


Hogyan kérdezhetnék rá(pl tesiórán, ahol mellettem van a sorban talajgyakorlatnál) arra, hogy volt-e valami ilyen jellegű problémája?


Nem olyanra gondolok, hogy szia bocsi van valami baj a szíveddel, hanem olyanra pl, hogy van egy tesi könnyített felmentése, amihez röntgenre kellett menjen és megkérdezhetném, hogy milyen vizsgálatokkal adnak ki egy felmentést, hiszen az xy haverom is megy és fél, stb.


Vagy olyasmi kérdésre gondolok, hogy szia bocsi egy haverom statisztikát csinál egyetemen és megkért, hogy kérdezzek meg embereket, hogy volt-e szívproblémájuk. (bár ez is elég fura)


Várom a válaszokat, hogy kérdezzek rá?



jan. 4. 11:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%

“Mi van ha nem kezelik a problémáját és beteg?”


Milyen alapon feltételezed?!

Gusztustalan tolakodás, amit művelsz.

jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
#10 mert szeretnék segíteni rajta, ha esetleg van problémája. Próbáljatok megérteni.
jan. 11. 20:38
 13/19 A kérdező kommentje:

#11 olyan alapon, hogy jelek utalnak arra, hogy problémája van és egyszer sem említette, hogy orvoshoz járna vagy bármit tenne, de mégis 100+ volt a pulzusa nyugalmi állapotban.


Megértem, hogy tolakodni nem szép, de az aggódás más téma.

jan. 11. 20:43
 14/19 A kérdező kommentje:
Gondoljátok, hogy ha kezelné, akkor ugyanaz látszana rajta, mint eddig?
jan. 11. 20:58
 15/19 A kérdező kommentje:
Na valami tippetek nincsen? Én nem rossz szándékkal kérdezem, tetszik és aggódok.
jan. 13. 20:28
 16/19 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem amíg nem történik ilyen vagy ebbből adódó probléma, nem vagytok testvéribb féle barátságban vagy elhatározottabb kapcsolatban addig szerintem jelezd neki, hogy aggódsz érte és ha van valami problémája, akár egészségügyi is nyugodtan keressen téged és segítesz neki ahogyan csak tudsz, addig kérlek ne kérdezz direktbe se rá, utána is óvatosan/kedvesen kérdezd meg, hogy van-e valami egészségügyi problémája amire oda kéne figyelned vagy valami hasonlóképp jelezve, hogy jó lenne tudni és fontos számodra ő és emiatt kérdezed, hogy tudj ilyen esetre is készülni ha bekövetkezne
jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
16 ez egy nagyon jó tanács, köszönöm.
jan. 21. 23:06
 18/19 anonim ***** válasza:
16-os vagyok és szívesen
jan. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Na azóta egy sulis fellépésre próbálunk ahol egy párban táncolunk vele. Amikor a bal oldalát kellett fogjam a tánc alatt éreztem, hogy majdnem kiugrik a szíve. Tuti nem okés valami nála.
márc. 13. 19:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!