Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezhetnék rá egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezhetnék rá egy lánynak az esetleges egészségügyi problémájára?

Figyelt kérdés

Egy lány az osztályban(gimi, 11-edik évfolyam) utalást tett arra, hogy valami apró szívproblémája van.


A pulzusmérős órai feladatnál is elég fura volt az eredménye. Izgulós, parázós típus.


Hogyan kérdezhetnék rá(pl tesiórán, ahol mellettem van a sorban talajgyakorlatnál) arra, hogy volt-e valami ilyen jellegű problémája?


Nem olyanra gondolok, hogy szia bocsi van valami baj a szíveddel, hanem olyanra pl, hogy van egy tesi könnyített felmentése, amihez röntgenre kellett menjen és megkérdezhetném, hogy milyen vizsgálatokkal adnak ki egy felmentést, hiszen az xy haverom is megy és fél, stb.


Vagy olyasmi kérdésre gondolok, hogy szia bocsi egy haverom statisztikát csinál egyetemen és megkért, hogy kérdezzek meg embereket, hogy volt-e szívproblémájuk. (bár ez is elég fura)


Várom a válaszokat, hogy kérdezzek rá?



jan. 4. 11:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Mi közöd van hozzá és miért érdekel?
jan. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Ne kerdezz tole ilyeneket. Ha nem vagytok olyan viszonyban serto is lehet. Ne mondva csinalt okokkal kozeledj. Kerdezz a hogyleterol, de ne legy bunko.
jan. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#1 osztálytársam, jóban vagyunk, szerintem megkérdezhetem, vagyunk olyan viszonyban.


Tetszik és ezért érdekel, hogy van-e valami baj a szívével, vagy csak parázós típus és gyorsabban ver neki.


#2 a tanácsot köszönöm, tényleg a mondvacsinált ok egy jó módszer, vagyunk olyan viszonyban, hogy megkérdezzem.


Feltétlen ki szeretném deríteni, hogy van-e problémája.

jan. 4. 12:59
 4/19 A kérdező kommentje:
Az aggodalom is benne van. Mi van ha van valami olyan szívproblémája amit esetleg nem kezelnek/nem mondja szüleinek?
jan. 4. 14:09
 5/19 anonim ***** válasza:
63%

Először mesélj el neki te is egy belsőséges titkot magadról. Hátha ő is megnyílik.Aztán ha nem mondja ,akkor kérdezz rá. Pl

Láttam,hogy múltkor nagyon stresszeltél valamin megkérdezhetem miért?

Vagy ha tesiórán mellette vagy kérdezd meg segíthetsz -e valamit a pulzusmérős feladatnál és utána kérdezz rá.

jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A pulzusmeros feladat egyszeri volt, de azt leszamitva jok a tanacsaid, koszonom #5
jan. 5. 08:00
 7/19 A kérdező kommentje:
Igazából én szeretném megtudni, hogy van-e valami problémája, de annyira túlzásba sem szeretném vinni, hogy mások figyelmét felkeltsem a nagy érdeklődéssel. Nincs sok ok az aggodalomra, de vannak furcsa jelek.
jan. 5. 16:36
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
Sehogy. Magánügy.
jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#8 te ha randiznál valakivel nem kérdeznél rá? Mi van ha nem kezelik a problémáját és beteg?
jan. 11. 20:32
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

Ne foglalkozz a szerinted “furcsa jeleivel”.

Azok rá és a szülrire tartoznak.

Ne avatkozz másoknintim szférájába, az a barátságba sem fér bele, ha nem ő fordul vele hozzád.


Miért akarsz te “tunkolni” másnak a magànügyeiben?!

jan. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!