Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom rendjén van ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom rendjén van ez?

Figyelt kérdés

Tehát van egy nagyon jó baratnom a suliban.

Van egy srac aki nekem elegge bejon es ezt mondtam a lanynak is.

Majd ra egy par napra ra is irt,aztan megmutatta az uzeneteket :,jaj de gaz , mit akar tole a fiu, neki aztan nem kell..nagyon zavar de nem tudom jogosan e (hiszen nem jarunk a fiuval).

Meg ugy alapbol is barhova megyunk ( folyoso,mosdo,varos,shopping center) mindig feldúlva mondja nekem , hogy jaj de megbamult , meg miert nezik ot , nincs eselye nala senkinek.

Kissebségi érzetet kelt bennem,de egyantalan nem vagyok csunya ...



jan. 26. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit nagy arca van a barátnődnek szerintem.
jan. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1.Megmutatni másnak egy privátbeszélgetést rettenet alja és bunkoság.. 2.Sokkal értelmesebb vagy mint barátnőd és ezért zavar. (Jogosan) 3. Barátnőd nagyon el van szálva és elárul némi érettségi szintet magárol.
jan. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd szeretné jobbnak mutatni magát nálad.
jan. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akit te a barátnődnek hittél, az nem az. Mert az ilyen kígyó nem érdemli meg ezt a jelzőt…
jan. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagypofaju ribi a baratnöd nekem biztos nem kene ilyen nö.full gaz.
jan. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!