Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, szerintetek rendjén van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek rendjén van ha egy lány kezdeményez?

Figyelt kérdés
A legtöbb srác manapság teljesen azon a nézőponton van, hogy a lányok kezdeményezzenek. Vannak még olyanok srácok akik nem lustultak el annyira, hogy majd a lány megy oda? 17L

2015. szept. 9. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akinek bejön a másik az kezdeményezzen, senki ne várjon a csodára.
2015. szept. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ez egyénfüggő, olyan fele-fele lehet

a legelfogadottabb most is az hogy a fiú alázza meg magát mindig, de sztem kezdeményezzen az aki mer ha véletlenül a másik félnél látja a félelmet

2015. szept. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb srác olyann mint én 28 x megkapta hogy takarodjon a pic*sába mert ronda ezek után te se probálkoznál többet
2015. szept. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a többiekhez hasonlóan én is már sokszor úgy jártam ha én kezdeményeztem mindig valamilyen hülye szöveggel elküldtek pl: Még az is furcsa hogy egyáltalán hozzád szóltam, pedig csak azt kérdeztem meg hogy hogy van, én egy igen érzékeny fiú vagyok és nem teszem túl magam egykönnyedén egy ilyen dolgon, ezek után már egyszerűen képtelen vagyok kezdeményezni, és azért van az manapság sokszor hogy egy lány kezdeményez mert a legtöbb fiú nem küld el egy lányt a pi...-ba még akkor sem ha nem tetszik neki. 17/F
2015. szept. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki akarja amásikat, az kezdeményez, ez ilen egyszerű. Ha valaki azt várja, hogy XY majd úgyis biztos odamegy hozzá, akkor el van tévedve. :D
2015. szept. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rendjén van. Nem elvárás, de szerintem okés.
2015. szept. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!