Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak az osztálytársamnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak az osztálytársamnak?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban, akivel az utóbbi időben elég sokat beszélünk szünetekben meg iskolán kívül is néha. Tetszik ez a lány, gondolkodtam rajta, hogy elhívom valahova. A gond az, hogy ma két barátnője levágta, hogy tetszik nekem és egész nap utalásokat tettek, kicsit már kínos is volt. A lány ma ,,szerencsére” nem volt suliban. Szerintem a barátnői addig fognak célozgatni, amíg nem történik valami előrelépés, szóval nem tudom, hogy mit mondjak majd a lánynak, ha holnap jön suliba. 17/F
febr. 6. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért baj ez? Épp a te malmodra hajtják a vizet.
febr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szuper-könnyű helyzetben vagy.

Két dolgot kell tenned: 1.) ne szerelmet vallj neki és ne azt, hogy mennyire tetszik meg milyen kedves.

2) Ha jön beszélj vele és kérdezd meg, hogy délután lógtok-e együtt egy kicsit kettesben, a haverok (lányok) nélkül. Ha megkérdezi, hogy miért: azért, hogy beszélgessetek egy kicsit végre anélkül, hogy mások beleszólnának. Ha igent mond egyeneseben vagy, ha nemet, akkor meg csak kérdezd meg, hogy ok, akkor melyik napon?

Na.. ekkor fog kiderülni, hogy ő mit gondol. Ha igent mond, sínen vagy ha ekkor is nemet, akkor viszont nem ezt a lányt keresed.

Sok sikert.

febr. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!