Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy osztálytársam aki...

Firefilmman kérdése:

Van egy osztálytársam aki állandóan piszkál és amit mond azt az egész osztály elhiszi. (ő az osztály strébere. ) Ezeket a beszóláokat használja mit mit mondjak neki vissza:ha nekem ilyen fejem lenne zsákot húznék rá mit nézel bu*i vagy? Te gyöktörzs?

Figyelt kérdés
A helyesírásomra nem vagyok kíváncsi!

2020. febr. 6. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

Lehet változott a világ a mi időnk óta, de mi ezt a stréberrel csináltuk.

Amúgy verd meg jól aztan lecsitul.

2020. febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem verhetem meg mert az anyja ott dolfozik a suliban és már valaki megverte és őt kirugták.
2020. febr. 6. 14:20
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Aha... és mi történik ha kirúgnak? Nagy tragédia lesz?... mész másik suliba aztán kész... 30 év múlva meg majd úgy emlékszel vissza, hogy volt gerinced és kiálltál magadért... ne pedig úgy, hogy ott dolgozott az anyja ezért mégjobban fostál nehogy megmondjon az anyukájának.
2020. febr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3.válaszoló:Lehet hogy te ezt így oldanád meg, de viszont én nekem számít, hogy hol tanulok,hol vagyok!
2020. febr. 6. 15:40
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg az ő fegyverével harcolni.


Például ha mondd neked valamit akkor nyugodtan válaszold neki a következőket: Megütnélek Te szánalmas po:cs, csak te az anyád szoknyája mögé bújsz. A múltkori saller miatt kirúgták a Pityút pedig ő sokkal értelmesebb volt, mint Te ráadásul neki volt igaza. Így csak röhögök rajtad. Különben meg aki ennyit emlegeti a buz i témát az szerintem annyira meleg, hogy ha ráköpnek akkor sistereg.

Ha ezt tanúk előtt mondod akkor nagy égése lesz a gyereknek. Ha ő üt elsőnek akkor mehettek a dirihez.

2020. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ilyen helyzetben tudom, hogy felsőbbrendű vagyok nála és sokkal többre fogom vinni a jövőben. És ha így gondolkodsz, hogy te jobb vagy ezeknél a parasztoknál akik ilyennel foglalkoznak akkor tényleg többre fogod vinni rövid időn belül. Csak ne vidd túlzásba :D

Ha valaki hülye és beszólogat azon csak mosolyogj. Ha a többiek is őt támogatják azon is mosolyogj. Hisz ők nem ütik meg a mércét amit meg kéne. :D

2020. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Ja... csak ha itt meghunyászkodik, akkor az életben is mindig meg fog hunyászkodni és semmire nem viszi.
2020. febr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mindenki kérdését köszönöm, de azt is megköszönném ha valaki írna beszólásokat vagy olyan dolgokat amire nem tud vissza vágni
2020. febr. 7. 19:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Összeszorítod a 2 öklödet, es próbálsz minel nagyobbakat ütni velük. Ha nem értesz hozzá, ne akarj boxolni, csak rugkapálj de abba adj bele mindent, ha jólesik ordíts is közben mint egy eszelős...

Szóban soha nem fogsz lenyomni egy ilyen barmot, pláne ha az iskolai alkalmazotz anyja is aszisztál hozzá...

De elveheted a kedvét tőle.

Ha meg ez az egy balhed van és egyértelmű hogy kiprovokálta a szekálásoddal, nem fognak kirúgni.

2020. febr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem megy az olyan könnyen.
2020. febr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!