Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek hogy a nemzetiség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy a nemzetiség különbség miatt nem fognak szeretni a szülei. Van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés
Ausztriában élünk és ugye a barátom osztrák. Mi 5 éve élünk itt, ezért a németem még nem tökéletes. Meg tudom értetni magam és ahhoz képest hogy amikor kiköltöztünk, egy kukkot se beszéltem németül, most elég jól beszélek. De van egy akcentusom ugye plusz nyelvtani hibáim. A barátomat nem zavarja. Be is akar mutatni a szüleinek, de félek hogy elítélnek majd vagy megmondják neki hogy miért nem keresett valami osztrákot vagy legalább németet. Azt mondta hogy emiatt ne aggódjak, mert a szülei nyitottak, de azért mégis bennem van a félsz.
febr. 15. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre mindenki izgul, ez természetes. A barátod segíthet ebben, szólhat előre a szülőknek és akkor nem éri majd őket meglepetés.
febr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!