Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg minden tizenéves fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden tizenéves fiú csak barátkozni akar más nemzetiségű lánnyokkal?

Figyelt kérdés
2017. márc. 5. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Miből jutottál erre a következtetésre?
2017. márc. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondták már, hogy semmi baj nincs velem, csak a nemzetiségem miatt vagyok hátrányban
2017. márc. 5. 17:45
 3/8 Firedoom ***** válasza:
Merthogy? Mi a nemzetiseged?
2017. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Arab vagyok
2017. márc. 5. 17:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség. Nekem is van (nem egy) arab/félig arab iskolatársam és láttam hogy fiúk próbálkoznak náluk.
2017. márc. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Próbálkozni szoktak, de mivel muszlim vagyok, így ez ennyiben is marad.
2017. márc. 5. 19:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudják mit jelent ami vagy, így nem akarják megkockáztatni az esetleges (számukra előre nem látható) következményeket.

Még én is megkérdezném óvatosan, hogy mit is jelent, hogy arab muszlim vagy és ez miben különbözik a nem arab nem muszlim-tól.


Tini létedre, arab nemzetiségűként piszok jól kened vágod a magyart. Ez hogy van?

2017. márc. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
3 éves korom óta anyám testvérénél lakom. Muszáj volt megtanulni
2017. márc. 6. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!