Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolatban van valaki innen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban van valaki innen?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok le nektek mennyi időbe került találkozni élőben, meg a történrtetek érdekel:)

márc. 7. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Leghosszabb idő külön az 2 hónap, a párom orosz. Külföldön találkoztunk egy szigeten, és egymással tervezzük a jövőnket. Nyártól a távolság megszűnik és egymással fogunk végre élni. A kapcsolatunk az olyan szinten tökéletesen működik, mint még soha egyikőnknek se.
márc. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Új-Zélandon nyaralás közben ismerkedtem meg a kanadai barátnőmmel, nagyon jól működik.
márc. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Én végülis távkapcsolatban vagyok. 2022 februárjában kezdtünk chatelni online, aztán 1 hónap után találkoztunk. Különleges történetünk nincs, maximum annyi, hogy mindketten trollkodni voltunk fent azon a chatelős appon, ahol végül megismerkedtünk, de valamiért egymást pont nem szivattuk meg.
márc. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
87%

Én is távkapcsolatban vagyok. A barátnőmmel Olaszországban találkoztunk egy hotelben. Mindketten egy légitársaságnak dolgozunk és épp a 2 járat közötti pihenőnket töltöttük. Kollégákkal a hotel tetején lévő teraszon iszogattunk, amikor egy másik légitársaságtól jött fel 2 csaj és becsatlakoztak hozzánk. Az egyikkel jól mentek a dolgok, hamar közelebb kerültünk egymáshoz. Aznap este együtt is aludtunk, meg khmmm...

Másnap délután mindketten elmentünk dolgozni. Ez már 2 éve történt és elég ritkán tudtunk találkozni. Kb fél évente 1x. Most úgy néz ki, hogy átjön hozzánk repülni és így hozzám tud költözni. Már nagyon várjuk mindketten.

A leányzó japán és 26 éves.

márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Távkapcsolatban voltunk az exemmel, több párhuzamos kapcsolatot tartott/tart fenn több nővel. Véletlenül bukott le, elég ügyesen csinálta, gondolom óriási rutinja van benne, másik két barátnőt/szeretőt is értesítettem, de úgy gondoljuk, hogy kb öten lehetünk. Mielőtt ez velem is megtörtént két ilyen esetet is hallottam a környezetembe, szóval hiába ismertem sztorikat, simán bele lehet sétálni egy ilyen szélhámos csapdájába, főleg ha te is több szabadságra vágysz és nem ellenőrizgeted a másikat folyton. Első és utolsó távkapcsolatom volt, soha többé nem tudnak átverni, tudom mit kell figyelni. :)
márc. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
90%
2 év! Ezen a nyáron találkoztunk volna, de sajnos véget ért a kapcsolat. (nem a távolság miatt)
ápr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
100%

Nem.

Egyszer próbáltam, de az nem volt kapcsolat.

ápr. 16. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

covidos időben cseteltünk, akkor még volt barátja. Akkor mág csak barátilag, de volt hogy flörtölt. Aztán 2022-ben januárban szakított vele és én tartottam még a baráti távolságot, majd júliusban kérdeztem, hogy még akar-e találkozni.


És akart, odautaztam hozzá Lengyelországba. Azóta évente találkoztunk, nem vagyok elégedve a helyzettel. Szerintem ő nem tesz bele elég energiát és inkább rajta múlik. (eddig mindig én mentem el hozzá)


Ha minden igaz, most végre ő fog meglátogatni engem, talán májusban, de legkésőbb nyáron.


Utoljára idén februárba utaztam hozzá, és ha minden jól megy, már gyakrabban találkozunk.



Írtam ki ide kérdést a távkapcsolatom miatt, ha akarod be tehetem a linket, privátban is rám írhatsz. Majd válaszolok ha online vagyok. :D

ápr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!