Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet egy távkapcsolat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy távkapcsolat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy alkalmazáson keresztül kb 2hónappal ezelőtt megismertem egy srácot.Fontos elmondanom hogy a fiú Holland. Egyből megtaláltuk a közös hangot, kiderült hogy a fél családja magyar,és hogy pont abba a városba járnak vissza minden évben nyaralni ahol én lakok. Tartjuk a kapcsolatot szinte minden nap,és a kezdetektől fogva olyan érzésem van mintha ezer éve ismertük volna egymást.A személyisége is teljesen olyan mint az enyém.Szerintetek ez csak egy véletlen találkozás lehetett amiből nem lesz semmi,vagy okkal történik minden? Működhetne a távkapcsolat? 1-2 havonta tudnánk megoldani a találkozásokat.. Kérlek csak rendes válaszokat írjatok. 18/L

2022. jan. 16. 10:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%
Nem fog működni, ha össze sem költöztök egyhamar
2022. jan. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ha egy 1-2 havonta több napot is egyútt vagytok és beszéltek naponta telefonon akkor szerintem működhet:)

Szerintem mindenképpen próbáljátok meg mint, hogy utána legyen egy mi lett volna ha...

2022. jan. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%

Veszett fejsze nyele....


Egy kapcsolathoz hozzatartozik a fizikai jelenlet.

2022. jan. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Működhet, ha tényleg szeretitek egymást, találkozni is tudtok azért néha és nincs félrekacsintás a másik háta mögött.
2022. jan. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem működhet. Ez csak rajtatok múlik. Van aki ezt nem bírná, de van aki igen.
2022. jan. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%
Nem
2022. jan. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
18 vagy, ilyenkor már szerintem legalább sejthető, hogy van e bármi esélye a (fizikailag) közös jövőnek. Ha igen, és a jelenlegi 1-2 havi találkozás is legalább néhány napot jelent, nem csak egy délutánt, akkor meg kell próbálni.
2022. jan. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
3%

a sok okosnak (lepontozóknak) akkor próbáljanak ki, aztán ne csodálkozzanak ha igazam van... :D

na pá

2022. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem csodálkozik sok ember, ugyanis nincs igazad. Két felnőtt döntés képes emberről van sokszor szó. Tehát eltudjak azt is dönteni, hogy nekik elég e ennyi idő vagy sem. Tőlük függ 100%-ban.
2022. jan. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat:) Meglátjuk mi lesz,egy próbát mindenképp megér
2022. jan. 16. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!