Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jeleket adtok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jeleket adtok ha tetszik egy fiú?

Figyelt kérdés
neten megismertem egy lányt, ès alapból azért kezdett el velem beszélgetni mert tetszettem neki képről, de csak 1 kép volt kint, így csak azt làthatta. miután èlőben találkoztunk azt mondta hogy nem gondolta hogy ennyire jól nézek ki élőben, és dicsérte mindenem. meglérdeztem hogy legközelebb megölelhetem e, mert ő nem kezdeményezte én meg úgy nem akartam, és mondta hogy nem mert. aztán mindig megöleljük egymást, az elején éreztem hogy kicsit távolságtartóbb, de az utóbbi találkozásoknàl hozzám bújik, a vállamra hajtja a fejét és nem enged el rövid idő után mint előtte. azt tudom hogy nincs sok önbizalma mert mondta is, mert egyszer megkérdeztem hogy homlok puszi belefér e, és akkor mondta. nem is erőltettem hogy ne legyen zavarban, de arról már 1 hónapja volt szó, és azóta már nyilván sokkal jobban ismerjük egymást. az előző baràtja sokkal nyomulósabb stîlusu volt, mert képről is lehetett làtni, és megkérdeztem és mondta hogy igen. én alapból nem olyan stílusú vagyok, de úgy érzem hogy lehetne ebben több, de ő úgy se fog engem pl megcsókolni szerintem. legközelebb adjak neki egy puszit és nézzem meg hogy reagál? nem akarom azzal sem elrontani hogy nagyon rá nyomulok, de valoszinű a rámenős stílussal lehet csak elérni valamit, mivel az előző is az volt hiàba nézett ki rosszabbul.
márc. 8. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1 hónap ismertség után még mindig egy pusziról filózol? Több ilyen ember kéne.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak, nem kell minden vele együtt végrehajtott cselekvésedre engedélyt kérni. Nyugodtan puszild meg legközelebb.

márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
2 hónapja kezdtünk el beszélni, kb 3 hèt után kérdeztem meg a puszit. aztàn mikor mondta hogy izgulni fog mert nincs önbizalma mondom akkor nem erőltetem. a fejét szoktam megsimogatni amikor megölelem. nem akarok mindent megkérdezni mert akkor meg en tűnök nagyon hatàrozatlannak. mindegy adok neki egy puszit szerintem a homlokàra vagy az arcára ès meglátom hogy reagál, nem szeretnék egyből szájra mert az lehet sok lenne
márc. 8. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!