Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti milyen 'jeleket'...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen 'jeleket' adtok, ha tetszik egy lány?

Figyelt kérdés
Általánosságban kérdezem, tudom mindenki más, és máshogy kezeli ezeket. De tényleg, mit tesznek a fiúk, hogy a lány rájöhessen, bejön neki.

2019. jún. 17. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Tisztelgek neki a harmadik lábammal
2019. jún. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Én a legtöbb lánnyal kedves vagyok és közvetlen. Volt már, aki ezt félreértette és bátorításnák vette.

De aki iránt vonzódom, azzal nagyon sok időt szeretek együtt tölteni. Sokat keresem a társaságát. Testi kontakt, ölelések, megérinteni a kommunikáció részeként stb.

És, ha nagyobb társaságban vagyunk, nem tudok nem vele foglalkozni. Utóbbi levágós lehet.

De amúgy nálam nem kell a jelekre figyelni, hamar közlöm a szándékaim.

2019. jún. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Viszont rossz a kategória.
2019. jún. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rossz kategória!!!!
2019. jún. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Megmosom a hajam.
2019. jún. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
Folyamatosan keresem a társaságát akár online, akár a valóságban.
2019. jún. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A kategória meg szerintem (már) jó
2019. jún. 18. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!