Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mièrt a ràmenős stílus a nyerő?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt a ràmenős stílus a nyerő?

Figyelt kérdés
2 hónapja elkezdtem beszèlgetni egy lànnyal. nem kèrdeztem meg hogy van e barátja, mert nem volt neki kirakva, ès úgy gondoltam hogy evidens hogy akkor nem fog velem elkezdeni beszélgetni ha van. napról napra egyre többet beszéltünk, egyre többet érdeklődött iràntam. majd kb 2 hét utàn közölte hogy van barátja, de nagyon rossz a kapcsolatok, és megérti ha emiatt nem szeretnék vele többet beszélni. én már ekkor megszerettem annyira hogy mindenképp szerettem volna találkozni vele, hiába én nem csak barátkozni szerettem volna, és ő is szeretett volna találkozni. miután találkoztunk élőben mégtöbbet beszéltünk, azt mondta hogy mégjobban érdeklem, mennyire tetszem neki stb. aztán azzal a gyerekkel vége is lett neki, és én mondtam neki hogy nem hiszek a fiú lány barátságban és többet érzek irànta, de tudom hogy most lett vége a kapcsolatának de szerettem volna ezt elmondani. azt mondta hogy ő se úgy néz ràm mint egy barátra, és huu tényleg mennyire tetszem neki stb, csak nem akar beleugrani megint egy kapcsolatba egyből idő kell neki. minden jó volt 1 hétig, aztán elkezdett ignoràlni, később kiderült hogy azért mert visszatért az életébe az a gyerek aki valami nagy szerelme volt és még mindig nem tudja elengedni, 1 éve ismeri de kb mindig 2 hétig tartott a “kapcsolatuk”. megpróbálta újra, tartott megint 1 hétig, miután megdugta a gyerek nem kereste többet. sokat gondolkoztam mi lett volna ha ràmenősebb vagyok, csak 2 hetente tudok vele találkozni pàr napot és pár órát, és sok esély nem is lett volna rà hogy rámenősebb legyek, plusz még csak 3 hete ismertük egymást mikor visszatért az a nagy szerelme. megkérdeztem hogy az a gyerek akivel akkor volt együtt amikor megismertem, az rámenősebb volt gondolom sokkal mint én, ès mondta hogy igen. de szerintem az irànt nem is volt komolyabb érzelme, mert az szinte sose hozza szóba mindig csak a másikat, és az irànt meg biztos vannak komoly érzelmei mert nagyon össze volt törve mikor újra eldobta. de kiderült később hogy fiatal kora ellenére elég sok emberrel lefeküdt, és elég korán is kezdte, valaki még bőven szűz ennyi idősen neki meg volt jó pár kalandja. 2 ilyen nagy szerelméről tudok akiket alig tudott elengedni, az egyiket 1 év utàn, a másikat meg még most sem tudta, de mind a 2 “kapcsolatban” ő kezdett el mással kavarni, szóval úgy néz ki kb mindegy ki van mellette elkezd kavarni másokkal egy idő utàn. volt egy időszak amikor sokszor szóba hozta a szexet, utalgatott rá, meg hogy töltsem le a snapchatet, küldött egy képet bugyiban hogy edzett és milyen a hasa. szóval úgy gondolom az volt a gond hogy nem voltam rámenősebb, meg nem mentem bele ebbe a kép küldözgetős jàtékba, mert én tényleg úgy tekintettem rà hogy értékes lány mert nagyon jól el tudtam beszélgetni vele komolyabb témákról is, és nem tűnt olyan éretlennek mint a többi. de miért ez a stílus a menő? és sír hogy őt csak kihasznàlják és eldobják, de én aki meg sose így tekintett rà, és mindig kedved volt hozzà meg nem kell
márc. 10. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

"sokat gondolkoztam mi lett volna ha ràmenősebb vagyok"


Akkor ideig-óráig a barátnőd lett volna ez a ribi ameddig meg nem csal a következő férfival aki szembejön az utcán. Kb ennyi történt volna.


Egyébként gratulálok az íráskészségedhez, hogy tagolatlanul, csapongva, 1 mondatba, saját magadat ismételve sikerült leírni ezt a történetet. Gondolom nem az Atomfizika tanszéken ismerkedtetek meg a csajjal...

márc. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ugyanúgy lelépett volna, mint ahogy elhagyta a "nagy szerelmeit" is.
márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
minek olvasod el, és amit végképp nem értek minek írsz ide bármit és ha nem tetszik a helyesírás?
márc. 10. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha rámenősebb lettél volna, akkor egyet dugtál volna és kész, a csaj elég könnyűvérű a leírtak alapján nem egy rakétatudomány a megfektetése.
márc. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert versengés zajlik, erre a tré kertv net a bizonyiték. Aki teli van lével az vonzó , aki sportol vállalkozik aki merész aki sztarolt és nyomuló az nyer . A mulya a pc programozó a csoresz a hittanra járó , a buta a beteg a válogatós kihullik. Ez a jelenség nem egy sikeres házasság film forgatókönyve ahol az etikett a rendesség győz, az a letűnt kor . Te ne add ki senkinek sem neten élőben ki vagy más se rabolja az időd pletykával csevegéssel panasszal arra keressen bnőt szakembert .
márc. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!