Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg egy lánynak akivel sokat beszélgetek hogy nem akarok semmit se vele? Még barátilag se akarok talizni.

Figyelt kérdés

Tudom hogy eléggé magányos mostanság, és azt is tudom hogy engem nagyon kedvel, akárhogy is, tökmindegy szinte. Nem akarom megbántani, sehogy se.

És napi szinten beszélünk elég sokat, vagyis eddig beszéltünk, de én már nem akarok semmit tőle.


márc. 25. 17:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

De nem akarom ezt így hozzávágni.

Meg igazából ha tényleg okés neki hogy barátilag dumálunk, heti párszor akkor oké, csak nem akarok tőle semmi komolyat.

márc. 25. 17:27
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Akkor miért kezdtél el beszélgetni vele? Ezt most tényleg komolyan kérdezem mert velem is csináltak már ilyet, hogy nem akartak semmit de mégis órákon keresztül beszélgettek velem, és félrevezettek. Ha ennyire nem akarsz vele beszélni, szerintem jobb ha elmondod. Legalább is az én helyzetemben én jobban örültem volna ennek.
márc. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem akarsz tőle még barátságot se?
márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2# Az elején jó volt minden, megismertem, mégse kell.
márc. 25. 19:37
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mondd meg neki nyíltan! A hülyítés sose jó. + Ezzel is megbántod, ha mondjuk csak kicsit távolságot tartasz. Inkább mondd meg, mi a szitu.
márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is legyél őszinte.
márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én egyébként voltam nagyjából ezen az oldalon, és nekem is csak egyre rosszabb lett. Törődj magaddal is! Az fontos, hogy te jól legyél. Ha már most is zavar/idegesít, nem kellemes, akkor ez később csak rosszabb lesz. Kérj időt vagy ilyesmit. Tényleg csak rosszabb lesz
márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Ritkítsd a válaszokat, fokozatosan távolodj, aztán nyíltan mondd ki, hogy nincs időd a kapcsolattartásra, és sok sikert kívánsz neki az életben.
márc. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindig elgondolkodok azon, hogy az embereknek miért ennyire nehéz kifejezni magukat, vagy mi gátolja őket?

Hogyha erre nem vagy képes, hogy kultúráltan visszautasítsd egy beszélgetés közben a csajt akkor nem tudom mit akarsz az élettől.

márc. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Mutasd be valakinek, aki majd szintén sokat beszélget vele és téged lassan elfelejt, ha szépen lassan visszavonulsz. :D
márc. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!