Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felhívott egy lány barátom,...

Felhívott egy lány barátom, és a beszélgetés végén azt mondta hogy nagyon hiányoztam neki, jó hogy beszéltünk és jól esett neki hogy végre hallotta a hangomat, ezt csak barátilag mondhatta?

Figyelt kérdés
Pasi vagyok, jó kapcsolatban vagyunk a lánnyal, de most munka végett pár hétig nem beszéltünk. Felhívott, és akkor mondta ezt. Régebben mondogatta hogy én vagyok a lelki társa, de nem vettem komolyan. Viszont találkozni is szeretne amiben nincs is semmi különös, most van pasija. Illetve a beszélgetés közben mondta hogy sokat gondol rám, és nagyon szeret. Ezeket egy pasi barának biztos hogy csak "barátilag" gondolja egy nő? Mert régebben mindig hozzátette hogy mi csak barátok vagyunk! Most viszont egy téma kapcsán az csúszott ki a száján hogy baráságból lehet szerelem. Szóval kezd fura lenni. Ez tuti csak barátság részéről, hogy jó hallani a hangomat, meg a többi dolog?
jan. 6. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

Barátnak az ember nem mondja, hogy szeretlek.Főleg értelmes, magára bármit is adó nő. Már itt kezdődik és végződik a dolog.


Manipulátor a nőci, tehát barátnak selejt, és nincs érzés benne.


Az, hogy egy barátot kedvelünk, szeretünk mint ember az oké, mert közel érezzük-de itt ennél a libánál semmi más mint érdekmanipulációról van szó.


Barátnak én még életemben nem mondtam, hogy szeretlek. Sem nőnek, sem férfinek.


Óvakodj attól az embertől aki a szeretlek szót úgy használja mint más a papírzsebkendőjét. 0 ember az ilyen.

jan. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
67%

"találkozni is szeretne amiben nincs is semmi különös, most van pasija"


Az, hogy pasija van és veled akar kettesben találkozni, az hogy oké???


Szerintem is manipulál. Egyértelműen nem barátian viselkedik. (Amúgy se nagyon van férfi-női barátság.)


Nekem visszás, én megundorodnék a mézes-mázos szövegtől és tartanám a távolságot (nemet mondanék a közeledésre).

jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Párszor szerintem megkérdezed ezt már. Friendzone, engedd el.
jan. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*én megundorodnék a mézes-mázos szövegtől


Telitalálat 2-es. A manipulátorok mindegyike ezt alkalmazza.

jan. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kihasznál ha más nem lelkiszemetesnek
jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van pasija? Na, eddig olvastam... Csak szeretőnek kellesz neki. Tuti nem nyalja ki eléggé a jelenlegi, és kellesz neki pótnak, mert az elemest nem szereti.

Nagy red flag a csaj! Amint lehet tipli! Különben te leszel a lúzer harmadik a képletben.

jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!