Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak tényleg az jön be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak tényleg az jön be ha egy fiú rámenősebb?

Figyelt kérdés
Egyszer egy pultos nő is ezt mondta nekem.
ápr. 2. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert az ilyen rámenősebb srácok kevésbé félnek a visszautasítástól. Ez szerintem érthető okokból jobban tetszik a lányoknak, mint az a "férfi" aki nem meri kimutatni az érzéseit pl. fél megfogni a lány kezét; stb.
ápr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ez olyan, hogy a legtöbb srácnak is a rámenősebb csaj jön be. Ez kényelmesebb, természetesebb.
ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer ezt mondta neked egy darab ember. Ez meglehetősen kevés ahhoz, hogy átfogó véleményt alkothass.
ápr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Hát, ameddig nem húz kéretlenül a farkára, addig imponál, ha kicsit karakánabb
ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személyesen ha az az egy fiú aki tetszik rámenős az sokkal jobb mintha nem lenne az, de ha egy olyan rámenős aki egyeltalán nem érdekel akkor nagyon idegesít. Ha nem kellesz egy lánynak akkor bármit is csinálsz, sőt ha egyre jobban rámenős vagy, csak jobban nem fogod érdekelni.
ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Én személy szerint nem szeretem a rámenős fiúkat.
ápr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én a rámmenőseket szeretem
ápr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
le fujt paprika sprayel kosz mindenkinek
ápr. 12. 19:00
 9/9 anonim ***** válasza:

XD azigen mesélj már miért?

Hány hónapja ismered?

ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!