Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz lenne ha elmennék a meccsére?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne ha elmennék a meccsére?

Figyelt kérdés
Hétvégén lesz meccse a fiúnak aki tetszik nekem, de nem igazán vagyunk jóban, egy évvel idősebb nálam, és egy suliba járunk. A folyosón ha szembejön velem mindig egymásra nézünk, és az egyik barátjával elég jóban vagyok és egyszer beszélgettünk is. Streakelunk és ma is küldte hogy lesz meccse. Szerintetek elmenjek?
ápr. 5. 13:47
 1/5 anonim válasza:
90%
Ha van kedved, miért ne?
ápr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Persze, elmehetsz. Nem hinném, hogy haragudna, vagy bármi ilyesmi.
ápr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Persze, menj. Csak egy meccs, azt se tudhatja, hogy miatta mész-e, vagy amúgy is mennél.
ápr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Elmész egy olyan ember meccsére aki pont leszar téged. Ha valami haver mérkőzésére mennél mert megtiszteled a jelenléteddel akkor menjél, de ennek így nincs értelme mert csak egy vágyálom miatt teszed ezt!
ápr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnél akkor menjél el rá nyugodtam amennyiben a meglévő kapcsolat pozitív, illetve ha az eyik barátjával jóba vagy akkor szerintem kérd meg, hogy valahogy kapcsoljon össze titeket ha még nem történt meg.

Esetleg a meccs után ha tudsz akkor beszélges vele és esetleg menjél el vele valahova akár a közös baráttal együtt, hogy jobban megismerd.

ápr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!