Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már egyszer offolt de ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egyszer offolt de ezt most nem értem ?most mivan ?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány aki még valamikor tavaly ősszel tetszett nekem de akkor kioffolt azóta néha irogattunk házit elküldtük egymásnak de nem volt különösebben semmi most hogy lett egy motorom altalában szokta kérni hogy küldjék képet róla meg úgy hogy én is ott vagyok mellette. Azt még megint nem értem hogyha állítólag nem tetszem neki akkor miért küld ilyen emojikat🥰😍♥️? Valaki kérlek segítsen nagyon zavarban vagyok

ápr. 7. 02:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nedvesedik a motorodra.
ápr. 7. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Rájött, hogy van pénzed


Aranyásó a csaj

ápr. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Azt sejtem, hogy olyan típus, akit nem az érzelmei irányítanak, képes összejönni veled azért, hogy menőbbé váljon...

Ha neked ez nem baj, akkor írd meg neki, hogy valamikor átmehetne hozzád megnézni élőben is a motort. (Ha nincsenek iránta mély érzéseid, akkor amúgy gyakorlásnak nem rossz egy ilyen csaj.)

ápr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Én csak azért is elvinném egy körre aztán ott hagynám valahol, hogy hazamenjen egyedül. Anyja pi...ájával szórakozzon az ilyen. Motorod ugyan lett, de eszed nem, hogy felismered ezeket a jeleket.
ápr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#2 azt eddig is tudta és azt is hogy keményen megdolgozok érte


#3 először is köszönöm az eddigi legnormálisabb választ másodszor pedig azt nem értem hogy akkor miért offolt ki

ápr. 7. 21:33
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Hagyd a fenébe!!!ismerős szitu
ápr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!