Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik már régóta. Már elég jó viszonyunk volt de neki nem tetszek. Aztán egyszer összevesztünk és most már ki vagyunk békülve. Lehet még valami köztünk? Én nekem reggel és este ő jut eszembe.

Figyelt kérdés
Fiu vagyok fiatal
márc. 17. 22:07
 1/7 anonim válasza:
81%
Tégy a legjobb belátásod szerint.
márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem, ha egyszer friendzone-ban vagy akkor nem nagyon fogsz kikerülni onnan. Max ha nem beszéltek egy jó hosszú ideig és utána már konkrétan randira hívod, nem haverkodni kezdesz el vele
márc. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Ha nem tetszel neki, kár a gőzért.
márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden bizonnyal értesített volna, ha azóta megtetszettél volna neki. De nem értesített, úgyhogy kár újra bepróbálkozni nála.
márc. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

" de neki nem tetszek"

Ne erőltesd! Ha nincs kémia köztetek akkor hiába erőlködsz akkor sem fogsz tudni vele összejönni.

márc. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
miből gondolod hogy nem tetszel neki?
márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
az élet szép a szerelem yo
márc. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!