Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » T i mit gondoltok erről a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T i mit gondoltok erről a szituációról? 〰

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel elkezdtem beszélgetni (másik városban lakik mint én).

Neki nem rég lett vége egy kapcsolata, nem sose volt. Beszélgettünk meg minden nem volt fixálva semmi. A vége fele már ott tartottunk hogy még képeket is küldött magáról meg minden. Tök jól alakult minden.

Aztán egyszer csak kiderült hogy neki ahol ő él városban van kiszemeltje. Jólvan legyen, aztán nyilván elkezdett a palival ismerkedni. És most ugye jelen esetben én vagyok a "barát" vagy eddig is az volt lényegtelen.

De a lényeg az hogy így mesél a csávóról, és így megtudok 1-2 dolgot hogy mit hogy csinál és mi jön be a "csajoknak" úgy általában vagy akármi. De nyilván a csajjal meg most már nem úgy beszélgetünk és nem is annyit és nem is élvezem igazán a beszélgetést, csak max. annyi hasznot amennyit elmond mert hátha tanulhatok belőle.

Szerintetek még picit beszélgessek a csajjal amíg ismerkednek hogy tanuljak belőle vagy offoljam ki? (úgy értem ne írjak neki)


"A jólvan legyen alatt" Azt értem nyilván hogy ott már tudtam hogy nem én vagyok a fő cél.


ápr. 9. 21:57
 1/4 A kérdező kommentje:
"Neki nem rég lett vége egy kapcsolata, neKEM sose volt" így helyes, bocs csak siettem.
ápr. 9. 21:58
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szemét lehet ez a csaj,ha csak hiteget téged.Sajnálom hogy ezt kell mondanom,de itt a -ha ló nincs szamár is jó helyzet áll fent.Most te vagy a szamár szerepében.Én a helyedben nem írnék neki többet,főleg hogyha nem is élvezed a vele irogatást.
ápr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is te vagy a b-terv és nem, nem éri meg ezentúl beszélgetni vele.
ápr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
csak második vagy szóval off a csaj ha össze akar majd jönni veled szerintem hagyd viszont chatelj vele hátha jó dolgokat tanulsz
ápr. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!