Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most nem vagyok túl rajta,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nem vagyok túl rajta, vagy csak nincs mással akivel elképzelhetnék szituációkat?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel jártam egy hónapig.Nem voltam szerelmes belé úgy gondolom. Ebből az okból is szakítottunk.Nekem nem volt önbizalmam, hogy amilyen érzése van felém azt valaha is fogom tudni ugyan úgy viszonozni. Bár az is bele játszhat hogy szerintem nem fogtam fel, hogy járok az illetővel. (A fiú kérdezte meg a szakítás előtt egy héttel, hogy biztosan akarok e vele járni, mert nem érzi hogy viszonoznám)Azóta lassan egy év telt el. 2-3 kapcsolatom volt azóta, amik nem voltak a legjobbak. Mostanság sokszor jár azon a fiún az eszem akit az elején megemlítettem. Főképp olyankor amikor párkapcsolatos dolgokat képzelgek avagy számomra romantikusabb témákat. Pl: csók, fejsimogatás, mintha féltékeny lenne valamiért... Jelenleg ott tartok, hogy nem szeretnék mindig az adott emberre gondolni ezzel kapcsolatban, mert sokszor összezavarodom miatta. Mivel amikor együtt voltunk nem éreztem magam kellemesen mivel nyomult, ebből úgy gondolom nem voltam szerelmes belé, most még is itt tartok egy év után. Ha bárki ezt elolvassa, avagy válaszolna köszönöm!

2022. máj. 8. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Sry ez túl hosszú most nincs időm elolvasni
2022. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a csöcs lézeröt elkapta a húgy lézeres gyászos bánat....nem lehet rajtad amúgy ki igazodni, azért írtam ezt.
2022. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. Én se nagyon tudok... De azért köszönöm!
2022. máj. 8. 22:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsit nehéz értelmezni a kérdést. Volt egy srác, aki annak idején nem tetszett, de azóta több kapcsolatod is volt, és még így is csak ő jár az eszedben? Szerintem csak annyi a helyzet, hogy ha az volt az első kapcsolatod, akkor nem álltál még készen egy párkapcsolatra, ezért viselkedtél úgy, ahogy. Viszont a srác tetszett neked, ezért gondolsz rá még mindig.
2022. máj. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm!

Igen ez volt az első kapcsolatom. Végül is annyi hogy nem tudtam/ tudom eldönteni, hogy most nem e estem e túl rajta. Vagy csak amiatt gondolok rá mert nem tetszik jelenleg senki és őt helyettesítem be aki tetszett a legjobban az eddigiek közül a legjobban.

Bocsánat ha bonyolultan kérdezek, avagy fogalmazok.

2022. máj. 9. 07:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Hasonló van/volt velem is. Volt egy lány akivel neten beszéltem, közel lakott, külsőleg is teljesen az esetem volt, még esélyt is adott hogy megpróbáljuk de mégse működött. Én rontottam el nagy részt, de ő is hibás volt. Mikor vége lett, nem beszéltünk többet akkor úgy gondoltam rajta is túl leszek 2 hét alatt mint a többi emberen akit kedveltem. Erre itt vagyok, 5 hónappal később és néha annyira "hiányzik" hogy sírok miatta. Én se szerettem ezt a lányt, a külsejébe beleszerethettem talán, de a személyisége miatt nem működött főleg. Én nekem is sokszor eszembe jutnak vele dolgok.


Ezt csak azért írtam le, hogy valamilyen szinten tudok veled azonosulni. Az én esetemben nem vagyok túl rajta, lehet te is csak sokat gondolsz rá, vissza, ha valami lezáratlan maradt. Az első kapcsolat amúgy is speciális, ez is közrejátszhat.

2022. máj. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!