Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit választanátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanátok?

Figyelt kérdés

(crush)

Élőben kedves, köszön beszélget, de instán, facen nem lájkol, nem kommentel.

Instán, facen lájkol, kommentel, élőben rád sem néz.



ápr. 12. 21:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Még most sem értem, hogy a lájkoknak mi köze van az érdeklődéshez. Lehet már én vagyok öreg a 25 évemmel vagy nálatok ez ekkora nagy követendő tendenciának számít?
ápr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
#11 idegenek is lájkolnak, csak ő nem, így nem tudom, hogy tetszek e neki. Másokat sem nagyon lájkol, de néha igen. Így nem elég egyértelmű nekem, hogy van e nála esélyem.
ápr. 13. 12:10
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább az elsőt választanám
ápr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkább próbáld meg az élő beszélgetés során mutatott viselkedéséből kitálni az érzéseit, ne foglalkozz ilyenekkel. 16/l
ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
ápr. 13. 22:02
 16/21 A kérdező kommentje:
Na pont most kommentelt a barátnője képéhez
ápr. 14. 18:22
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ohh járnak? Sajnálom.
ápr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy csak haver. Egyébként én vagyok a srác, bár ezt nem árultam el. Valamelyik válaszoló írta is nekem, hogy találtam egy normális srácot, de illedelmesen nem javítottam ki.
ápr. 14. 19:09
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Mint mondtad, másokat sem annyira likeol, lehet nem annyira aktív ilyen téren. Egy barátnőt igen, de egy fiút, akivel az ismerkedés kezdetén van, nem. Én sem szoktam likolgatni, egyszerűen nem szokásom, nem ezzel fejezem ki az érdeklődésemet.

(A kérdésre válaszolva az elsőt választanám)

18/L

ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Jaa, értem.

Abszolút egyet értek az előttem szólóval, a helyében én sem kommentelgetnék egy fiúnak, akivel még csak ismerkedek. Szerintem ebből ne vonj le következtetéseket :)

ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!