Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pont engem választana?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont engem választana?

Figyelt kérdés

Hét elején jött pár új srác a sulinkba a nagyokhoz. Az egyikkel van egy közös órám. Úgy van hogy én ülök a középső padsorban, barátnőm mellettem, a mellette lévő padsorban pedig a srác a legszélén. Nekem tetszik a fiú, ezért van amikor nézem, de nem nagyon láttam eddig hogy nézett volna. De valamelyik ilyen órán (egy héten egy van) el voltam gondolkozva kb 5 percig és ahogy felnéztem azt láttam mintha a srác átnézne a barátnőm mögül rám. Aztán ahogy ránéztem, elkapta a fejét. Na most....nem tudom ezt mennyire képzelem be, az is lehet, hogy ő is csak elgondolkozott vagy máshova nézett. Úgyhogy nem tudom bejöhetek e neki.

A másik probléma hogy rajtam kívül 3 osztálytársamnak is tetszik. Legalábbis ennyiről tudok(ők azt nem tudják hogy nekem is). És ők tipikusan a nagyszájú, népszerű lányok. És attól félek hogy lépnek valamit felé, a srác pedig összejön velük (itt nagy divat hogy úgyis összejössz valakivel ha le se szarod). Én nagyon félénk és szégyenlős vagyok. Köszönni se mernék, nem hogy odamenni beszélgetni. Lánnyal nem láttam még a srácot, de nem ez nem zárhatja ki hogy barátnője legyen.

Van esélyem nála vajon? Miért választana engem, ha ennyien borulnak a lába elé? Valami apró jelek, amikből rájöhet, hogy tetszik nekem, amik nem annyira egyértelműek? Köszönöm hogy elolvastad és válaszolsz. Sokat jelent nekem 😇



2021. szept. 30. 13:21
 1/10 October15 ***** válasza:
100%

Oh igen a híres jelek again... :D

Először is: a jelek lényege [már nem a "női jelek"-é mert azok definíció szerint nem jelek] pont az, hogy könnyen érthetőek kultúrális, szociális háttér nélkül is, aka egyezményesek. Bármi ami ezen kívül esik az nem jel.


Ha amúgy nem bullyznak hülyére -> tehát nincs különösebb kockázata annak ha bepróbálkozol akkor igazából miért nem beszélsz vele? Mármint nem azt mondom, hogy kukázd a személyiséged és közöld vele, hogy tetszik hanem úgy egyáltalán bármiről, ha már 1x érdekel akkor nem ártana ha beszélnétek is nem? :D


Mint mondtad most érkezett szóval az, hogy nálatok mi a divat annyira nem lényeges.


Áh és amúgy vannak emberek akiket kifejezetten taszítanak azok a csajok akik kérés nélkül megmondják a frankót csak éppen a 85 IQ is visítva van meg. Legalábbis nálunk nem volt nagy divatjuk. [Bár lehet nem ugyanazt értjük a nagyszájú csajok fogalma alatt, a szimplán szociálisabb normális önértékeléssel rendelkező lányok az más kategória.]

2021. szept. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de lehet téged választanálak. Nekem a cuki lányok a gyengéim, az ilyen nagy szájú 3,14csáktól meg rosszul vagyok. Egy ilyen lányt, mint te többe nézek és szívesebben lennék nyitott bármire. Az általad emlegetett lányokkal meg még barátkozni sem. Ha ő is ilyen akkor azért választana téged, mert az esete vagy. Persze nem sok ilyen srác van, mint én, de azért akad néhány.
2021. szept. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok mint a második, engem taszitanak az ilyen nagy pofájú világ közepe leányok (oké tetszhet) de ha a modort is nézem inkább téged valasztanalak.
2021. szept. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nem téged választana, hacsak nem lát meg benned valamit, amire kicsi az esély.


28/F

2021. szept. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán választhat téged, de ehhez lépned kell. Az általad leírt jelekben nem bíznék, az a tuti, ha elkezdtek beszélgetni. Tegyél érte valamit, és ne azt várd, hogy majd ő lép.:)
2021. szept. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogj rá kedvesen, ne legyél rámenős. Ha normális a fiú nem azok a lányok fognak neki kelleni akik akármikor akarkivel össze jönnek vágod ;) ha meg mégis ilyen, engedd el nem vesztettél semmit
2021. szept. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran "felejtsd" rajta a szemed, igyekezz sokat tartózkodni a látókörében, hogy megakadjon rajtad a szeme. Ha ezek után nem kezdeményez, akkor nyugodj bele, majd jön az életedbe más fiú.
2021. szept. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%
Ugy nagyon sok eselyed van hogy hozza se mersz szolni😂😂😂😂fel kene noni
2021. okt. 1. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na szia, történt valami azóta? :)
2021. okt. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem nagyon. Tegnap volt egy annyi, hogy éppen jött ko a suli épületből, rám nézett, nézett egy darabig, aztán lehajtotta a fejét, beletúrt a hajába és megint visszanézett rám. Én egy pillanatig néztem, de utána elforultam. ma pedig nem jött suliba
2021. okt. 5. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!