Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan flörtöltök, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan flörtöltök, vagy hogyan tanultatok meg?

Figyelt kérdés

Igazából még sosem csináltam ilyesmit, vagy hogy mondjam, óvodában volt egy barátom, persze gyerek szerelem volt, de most van egy fiú, aki érdeklődik irántam és nekem is bejön.

(Lány)



2018. aug. 29. 20:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem voltam egyértelmű, bocsi, a nememre értettem.
2018. aug. 29. 20:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Én féltem ,amíg nem voltam elégedett magammal, de utána már könnyen. Oda mentem hozzá beszélgettem vele bókoltam neki ,azonban mindig csak óvatosan . :) Nem kell ,hogy elszálljon . Amúgy ha azt akarod ,hogy vegye a lapot, akkor érintsd meg a kezeddel, én akinek tetszettem mindig ezt csinálta vleem (lányok) és egyből vettem a lapot :D Így gyorsan tudtok lépni. 19 F
2018. aug. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az jön magától, akaratodon kívül is adod a jeleket, ha bejön valaki.
2018. aug. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A megoldás egyszerű-ne görcsölj rá.Érezd jól magad, éld meg a pillanatot, és akkor jön magától. Ha pedig nagyon feszélyezetten érzed magad a társaságában, érdemes elgondolkodni azon, hogy miért, mert lehet hogy van valamilyen lelki gát amit le kell rombolni ahhoz hogy beinduljanak az ösztönös válaszreakciók.
2018. aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá többször. Próbálj vele beszédbe kerülni minél többször. Az tényleg jó ha megfogod a kezéd nevetsz a viccein.
2018. aug. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nezeseddel probalj meg flortolni. sztem mindenkinek van olyan nezese amitol 2mp alatt levagja a masik, hogy tetszel neki. es ehhez nem is kell nagy batorsag. nezz melyen a szemebe, lassan keveset pislogj, huzd ossze egy kicsit a szemedet, remelem erted mire gondolok :D
2018. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!