Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 20 éves létemre bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 20 éves létemre bejönnek a 16 év körüli lányok az gáz?

Figyelt kérdés
Nyilván ez csak gondolati síkon zajlik, nem jönnék össze egy 16 évessel soha, nem azért mert nem tartom normálisnak, inkább csak társadalmi normák miatt. Egy 16 évesben már minden megvan ami egy nála idősebb nőben. Annyi hogy jó esetben nincs tele múltbéli sérüléssel, rossz tapasztalatokkal , értelmetlen exekkel. Más különbséget nem vélek felfedezni egy 16 meg egy 20 éves lány között. Szóval eddig 1:0 a fiatalabbnak.
máj. 10. 23:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ennyi különbség kapcsolati szinten is belefér.
máj. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
#6 Épphogy a kérdésemnél egyetlen egy külsőséget sem hoztam fel.
máj. 11. 15:12
 13/17 A kérdező kommentje:
Ja és szintén #6 ,nem gondolom hogy ezt így ennyire lehet általánosítani hogy egy 16 éves az éretlen egy 20 éves meg már érett. Inkább a tapasztalat a más. Egy 16 éves is lehet érett felfogású úgy gondolom. Azt hogy tapasztalatlan a kapcsolatok térén azt meg szimplán a fiúnak kellene jól kezelni, és jól lereagálni a dolgokat. Ha a lánynak van esze akkor meg fog értelni mindet ,attól hogy tapasztalatlan . Szerintem az érettség nem azzal jön meg hogy előtted át##sszák 15 en + elmúlt 4 év .
máj. 11. 15:22
 14/17 anonim ***** válasza:
59%
#11. nem értem, hogy miért pontoztatok le, szerintem nem írtam marhaságot.
máj. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
64%
#14 Tök random, hogy kit hogyan pontoznak...sajnos.
máj. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
47%
Nem gáz. Gondolati szinten pláne nem. És ha az életedből kimaradt a tiniként való ismerkedés, csajozás, akkor szerintem még érthető is.
máj. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező, az érettséget nem a kapcsolatokban lévő jártasságra értettem, hanem az élethez való hozzáállásra. Nyílván senki nem lesz automatikusan érett 20 évesen, de érettebb lesz - jó esetben- egy 16 évesnél. Teljesen máshogy viszonyul egy 16 éves tanuló,aki épphogy elkezdte a középiskolát az élethez, mint egy 20 éves - jó esetben már dolgozó vagy egyetemista.


Másrészt, a tapasztalatok - legyen

az negatív vagy pozitív -formálják

az embert. Nem lehet csak pozitív élményeket szerezni, a negatívakra is szükség van a fejlődés érdekében.

máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!