Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ki az aki fél(t) a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ki az aki fél(t) a barátnője apjától/bátyjától?

Figyelt kérdés

máj. 24. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Eleve nem kezdek olyan nővel akinek félni kéne a rokonaitól.
máj. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
85%
Szerintem, #1 megadta erre a kérdésre a legjobban elfogadható és rém egyszerű választ.
máj. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Nemtudom ez most szàmít e

A (mostmàr menyasszonyom) öccse gyerekkori legjobb barátom

(Igen mikor vèletlen összejöttünk a nôvèrèvel persze volt egy kis vicsor…)èn hozzàjuk 7-8èves koromtol jàrtam ismerem a csalàdot s fordítva…na akkoriban a fatertol fèltem egy kicsit…:D öntödèjük van a fater a fèmmel foglalozik gyerekkora óta s amellett màig!!64èvesen 210cm fölött van az öreg meg jò 140kg nagyember…:D nameg

Nagyhangú ès ôszinte is..persze hogy akkor kicsikènt ez a nem kistermetũ ember mègnagyobb volt ès akkor ja paràztam kicsit :D de így hogy wggyüttvagyunk a “felesêgemmel”azóta persze nem paràzok meg màr règ nem…de kicsikènt vigyàzzba àltam egyenes hát minden…:D

máj. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Az anyóstól jobban kell tartani
máj. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az is fontos egy kaocsolatban, hogy elfogadjon a partner családja.
máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem tartani teljesen normális, félni már kevésbé.

Friss a kapcsolatom, én jobban tartok a bátyám viselkedésétől (túlzottan védelmező), mint a párom, pedig már mondtam, hogy az első kézfogásra készüljön fel lelkileg.

máj. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első pár találkozástól féltem/tartottam csak. Barátnőm apja alapból egy 2 méter magas nagyon izmos férfi. Ehez hozzájött még, hogy fekete öves karatés, és többször országos bajnok kick-boxos.

Mit ne mondjak, féltem rendesen :D

jún. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!