Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-16 éves lányok, nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-16 éves lányok, nektek milyen fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés
Külső és öltözködés ami leginkább érdekel, de belső tulajdonságot is írhattok.

2014. dec. 10. 21:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Htá, lehet, hogy nem segítelek ki, de nekem az elegáns vállt be. fekete szövetkabát, farmer (sötét v. fekete) és egy fekete adidas cipő fehér csíkokkal. Sötét fekete-szürke sál. Vékony, feszülős polóval enyhe gombolós V nyakkal illetve kissebb kivágású v nyakú póló.
2014. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
kor lemaradt 18f
2014. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Öltözködés ha nem a kukából van és neki tetszik akkor ok!

Külső:hasonló magasság hozzám(lehet magadabb, de alacsonyabb ne nagyon), hajszín mindegy, legyen szép szeme, átlagos testalkata

2014. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Nekem a kék szem barna haj nagyon bejön:).De persze nem feltétlen ez a fontos.

Azért ne legyen egy kigyúrt állat, de ne is egy vézna vki legyen, szóval legyen rajta egy kis izom.

Sötétebb nadrág(szürke, fekete...) és egy világoskék ing.

Na meg persze jóképű legyen.

Legyen megjelenése, de ne legyen olyan aki egyfolytában magát nézi a tükörben...

Belső tul.:jókat lehessen vele beszélgetni, megértő, vicces+jófej(segítőkész)

Remélem tudtam segíteni:)16/l

2014. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szeret olvasni,tudományos.Nem verekszik,nem bunkó. Megértő,kedves.Tudok vele mindenről beszélni. A külselye nem érdekel,lehet akármilyen.

Azért 2 méter és 100 kg ne legyen,de bármi :)

15/L .Ja,és ha szetet,ne verjen át,szeressen igazából.

2015. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Kronosz Olen válasza:
5-ös, suhanok feléd mintha dézsából öntenék. :D
2015. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
62%
Barna hajú, szeme színe mindegy. Vicces, okos, tud komoly lenni és persze megbecsül és szeret engem.
2015. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Legyen nálam legalább egy évvel idősebb, tehát 15+..A külső annyira nem számít, de tényleg nem legyen 100+ kg-os, és azért adjon a megjelenésére, tehát ne legyen akármilyen haja, öltözködjön magához képest előnyösen.

Belső tulajdonságok: Legyen intelligens, ha kell komoly, ha kell humoros, a lényeg, hogy bármit megtudjak vele beszélni, és nálam még nagyon fontos az őszinteség..Ha már nem szeret, nem akar, mondja meg, és beszéljük meg, de ne verjen át, vagy legyen mással a hátam mögött úgy, hogy azt mondja, szeret.

Szerintem ezek nem túl nagy kérések:)

Amúgy én is olyan vagyok, amilyenek az elvárásaim, és nagyon szívesen ismerkedem;) 14/L

2015. máj. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
65%

[link]

[link]

[link]

Nem tudom miért, de nekem az ilyen testalkatú pasik tetszenek, persze a saját korosztályomban. Szerintem ez a szexi. Meg hát persze a belső tulajdonságok is nagyon fontosak, de ilyen testalkatú pasit is nehéz találni nemhogy normálisat. (bocsi hogy HErBY, de csak őt találtam most szemléltetésnak) 15/L

2015. máj. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
magasabb mint én (170+), ne legyen kis vézna és ilyen Justin Bieber öltözködésű,farmer, póló ,vans stílusú cipő(borosta ,tetoválás ,de sajnos ez majd idősebb korban :D)rendelkezzen jó humorral és legyen bennünk valami közös .15/L
2015. júl. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!