Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek tetszenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszenek a fiatalabb lanyok? El tudnatok kepzelni kapcsolatot is egy fiatalabb lannyal?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

nekem az idosebb sracok tetszenek es erdekelne h mondjuk egy 20+ fiu vonzodhat-e fiatal lanyokhoz. es nem a "fel ora es gyerunk szobara" tipusu vonzalomnak nevezett dolgokra gondolok... kerlek, irjatok kort es nemet. tapasztalat, velemeny?

koszi:)



2014. szept. 19. 17:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Nekem csak a fiatalabb csajok jönnek be! 22f
2014. szept. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez szerintem sok mindentől függ, de addig bele se szeretnék menni amíg nem tudom mennyire is fiatal korra gondolsz :)) 22F
2014. szept. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mikor rám akadnak a 14-15 évesek az nem bírom és nem is tervezek semmit velük. Mert volt már ilyen és rájöttem az én világomhoz túl gyerekesek. 21/F
2014. szept. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

"nekem az idosebb sracok tetszenek es erdekelne h mondjuk egy 20+ fiu vonzodhat-e fiatal lanyokhoz."

tehát a 20 már öreg? :D 19 vagyok xD van egy évem öregedésig :3

am hány éves vagy? igen vonzódhat, csak az a baj hogy 17-18 éves kora után az embernek már változik az értékrendje kapcsolat terén és az igénye. szóval egy 20+os fiú többnyire nem azt fogja elvárni tőled mint egy 15éves a kapcsolatban. érted? :) szóval lehet, ha a csaj komolyabb szinten van agyilag, már fiatalon.

2014. szept. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

én szeretem a fiatalabb lányokat. Sokkal kedvesebbek, mint a huszonévesek. Még őszintébbek, lelkesebbek. És az se baj, ha kicsit gyerekesek, mert néha kell a változatosság ebben a szomorkás felnőttlétben :)

Bármikor szívesen ismerkedek ilyen lányokkal. Csak nem tudom, hol találnék olyat, aki a 20 feletti fiúkat szereti.

23F

2014. szept. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én 40éves vagyok de Fiatalos és egy 20éves csajjal ismerkedem!
2014. szept. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
en 14 eves vagyok.. szoval szamomra (masok szerint) a 20 eves srac mar "oreg" :D
2014. szept. 19. 18:15
 8/16 anonim ***** válasza:
A második vagyok. Nos, 14 éves kor nekem nagyon fiatal. És úgy hiszem, hogy a legtöbb 20 év felettinek is. Ahogyan már írtam ez sok mindentől függ, de egy 14, de ennél idősebb személy is "gyerek". Persze ettől az a személy lehet komolyabb a koránál, és meg is találhatja a közös pontot egy idősebb személlyel, de ez csak az élet bizonyos területein lesz így. A többségben viszont jóval elmarad amit az évek, és a tapasztalat fog meghozni. Elég sok 18 éves lányt ismerek, és a többsége még mindig nagyon gyerek a szememben, egy korodbeli meg még inkább az lenne számomra.
2014. szept. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Múltkor csókolommal köszönt nekem 2-3 14 körüli lány. Úgy tűnik itt már áthidalhatatlan korkülönbség van.


Kapcsolatot el tudok képzelni, bár meglehetősen furcsa lenne és nem csak a társadalmi elvárások miatt..


22 és meglepő módon F

2014. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nos en nem kezdek el arrol pattogni, hogy "en mar felnottem turupturupturup...."mert nem. :)

de van sajat velemenyem a vilaggal es az emberekkel kapcsolatban. tudatosan keszulok a jovomre. es onallo donteseket hozok az eletemben.

nem tartom magam felnottnek, de a gyerekes jelzovel meg koszonoviszonyban sem vagyok. :)

2014. szept. 19. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!