Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egyik osztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egyik osztálytársamba és nagyon hiányzik. Nem tudja senki, hogy tetszik nekem. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat előre is köszi.

2014. dec. 30. 19:44
 1/6 anonim válasza:
7%
Mond el neki hátha ő is úgy érez ahogyan te.De amúgy osztálytársal összejönni nem legjobb dolog.
2014. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Ha egy csepp eszed van, maradjon is igy!
2014. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Tudatni kellene vele. Aztán vagy összejön vagy nem!
2015. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Heló! Mintha saját magam múltját látnám... :) Ezért megpróbálok segíteni, de egy kicsit segíthetnél, hogy fiú vagy lány vagy-e? Mivel nem mindegy.
2015. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Igen, egy kicsi infó még jól jöhetne ahhoz hogy tanácsot adjunk :) Mennyire vagytok beszélőviszonyban? Fiú/lány vagy? Ilyenek...
2015. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Na, privátban írt nekem, hogy 13 éves lány. Inkább ide írok nem akarom, hogy aztán kiderüljön, hogy rendőr. :D


Szóval szerintem vedd elő a könyvedet és tanulj. :D


Most komolyan, én 10 évesen lettem szerelmes egy osztálytársamba én fiú létemre gyáva voltam és nem léptem semmit. A mai napig bánom. Te lány létedre... a fene tudja nem akarok rossz tanácsot adni mert inkább a fiúnak kellene kezdeményeznie.

2015. jan. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!