Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért érzem magam rosszul,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért érzem magam rosszul, mert nem tetszik senki, ez normális? 16L

Figyelt kérdés

Már egy ideje nem tetszik senki...nem azért, mert olyan teljesíthetetlen külsőt érintő elvárásaim lennének, de valahogy senkivel nem találkozok, akivel szimpatizálnék.

Ebben a korban nem úgy kellene lennie, hogy meg legyek veszve a fiúkért? Rosszul érzem magam, mert úgy érzem, hogy "feleslegesen vagyok szép". Egyébként sok fiúnak én sem tetszem...Szóval így na, zavar, hogy elkerül az a "tinédzserkori szerelem", ami annyi midnenkinek megadatik.



2014. szept. 7. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

"feleslegesen vagyok szép"

sírok

2014. szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Remélem egyedül fogsz meg.... a nagy arcoddal feleslegesen és szépen.
2014. szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
azért ez a felesleges vagyok szép...de őszintén szerintem majd idővel lesz valaki ;)
2014. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
direkt tettem idézőjelbe...arra gondoltam, hogy úgymond feleslegesen vagyok női lény.
2014. szept. 7. 21:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Te biztosan szép vagy...istenem:D
2014. szept. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jézusom. Mingyár vége a világnak. 16 évesen még nem voltál szerelmes. Húúúhaaa.
2014. szept. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy zavarjon. Még én sem éreztem azt az elsöprő "tinédzserkori szerelmet", amit emlegetsz, és lehet, hogy azt már nem is fogom, mert előbb-utóbb felnövök. De miért kellene ennek zavarnia? Egyszer úgyis megismersz valakit, akiért odáig lehetsz. Addig pedig foglalkozz mással. :)
2014. szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
azért azt valjátok be lányok hogy nektek egy pasi se jó mert mindegyiken van kifogás aki pont a ti "súlycsoportotok,, azon is
2014. szept. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedj többet hátha :) 16/F
2014. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!