Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki? 14/L

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban aki nekem tetszik.De nem tudom h én is tetszek e neki.Beszélgettünk már, és az érdeklődési körünk is megegyezik valamelyest.És néha arra is felfigyelek h valaki figyel és amikor felkapom a fejem Ő fordul el.

+egy két kisebb dolog pl.rám mosolyog. Szerintek tetszek neki?Vagy csak beképzelem xD



2015. máj. 12. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt mi nem tudhatjuk

_19/L

2015. máj. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Lehet
2015. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kronosz Olen válasza:
A biztos csak a halál és amit a karate edzőm mond, szóval nem lehet tudni. Ha nincs bátorsága kezdeményezni, próbáld meg rávezetni. :) Drukkolok kisanyám!
2015. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Lehetséges, kérdezd meg tőle!
2015. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is 14 éves lány vagyok. Szerintem ennyiből még nem biztos, hogy tetszel neki. Nekem is van egy osztálytársam akivel néha összeakad a tekintetünk és vagy én vagy ő mindig elfordítja a fejét. Nem is beszéltünk soha és nemis fogunk mert jövőre új suliba megyek. Szerintem beszélgessetek többet vagy találkozzatok valahol iskola után aztán majd csak kiderül az igazság ;)
2015. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz :) 16/F
2015. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam már ezen h megkérdezem, de ezt szeretik a fiúk ha egy lány odamegy és megkérdezi h tetszik e neki.Vagy esetleg megmondja neki h szrelmes belé?
2015. máj. 14. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!